Přidej se

Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Takže na starý to jede?

huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

Ano, akurat si davam don predoslu zalohu... fuuu, tak to boli krusne chvile... Vsetkym zainteresovanym sa chcem velmi pekne podakovat za cas a pomoc!!!

Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Tak si proveď aspoň root-potom nahrej aplikaci TitaniumBackUp (moc dobrá apka na zálohování celýho founu) No a jestli chceš větší výdrž baterie, tak sosni apku Android Tuner Pro- v něm snížíš minimální frekvenci jader, protože minimálně to jede na nehorázných 787 MHz (popřípadě nějaké vypneš úplně) a dál je výborná aplikace greenify pro - ta zavírá přednavolený aplikace po zhasnutí displeje.
Takže už se ti nestane, že poběží plno systémových aplikací i po zhasnutí displeje.
Já si tímhle prodloužil výdrž skoro na 48hodin. (data+wifi non-stop zapnutá) a s mobilem si celkem dost hraju (hry ne)
Předtím jsem dával sotva 24 hodin.

Až budeš mít zase nervy, tak to zkus znova na Kitkat.

PS: Dodneška nevím, jak v EMUI3 , možná to je stejný v EMUI2 , jak srovnat aplikace třeba podle názvu ????? Asi nijak, že? Proto vždy do mobilu nahrávám Apex Launcher + Apex notifier

huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

Root som si spravil hned po nahodeni B118 ;) neviem ako ich zoradit podla nazvu... vyskusam tie appky co si pisal, ale na dnes uz mam toho fakt dost hehe. idem sa konecne aspon najest :lol:

huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

No ja odpadnem!! Zeby predsa?? Uz stahujem...
http://consumer.huawei.com/kh/support/p ... m?id=38361

EDIT: huraa... aktualizovane, slape paradne!!!

Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Šlape parádně ?
Spíš mi popiš jaký je vůbec rozdíl, v čem je Kitkat "lepší" . Já to bohužel nestihnul, mě to nabídlo aktualizaci samo ihned po prvním zapnutí a nic jsem ve starším FW nestihnul.

huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

Pisal som to v euforii :lol: Hlavne som mal na mysli Emui 3, je to, teda aspon pre mna osobne rozhodne krajsie prostredie, ako 2ka... Postrehol som iba jednu chybicku, ale neviem ci to suvisi s kit-katom, kazdopadne mi nejde rootnut telefon...

Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Jak nejde root? Když máš odemknutý bootloader, tak tam musíš nacpat TWRP, ten ti zároveň nabídne root.

huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

S tym TWRP nemam skusenost... Uz sa v tom dako nechcem vrtat, som rad ze som konecne nabehol na 4.4.2 a EMUI 3.0...

Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Na TWRP se nedá nic pokazit a je to jednoduchý, pokud se to nepovede, tak tam zůstane origo recovery.Stejnak ti bude root chybět, tak nevím co řešíš :D

Odpovědět