Přidej se

Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
huaweiii
Příspěvky: 21
Registrován: 5. 3. 2015 14:13

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od huaweiii »

som si stiahol ten TWRP len neviem co dalej, kde a ako ho nainstalovat

Julinaa
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2015 9:09
Zařízení: Huawei Ascend P7mini
Operátor: T-Mobile

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Julinaa »

Asi nejjednoduší je si sosnout apku na TWRP.V tom programu pak načteš stahnutý twrp a nainstaluješ.Nebo instalace přes Fastboot. Příkaz je tuším : fastboot flash recovery "recovery.img" To v závorkách je název sosnutýho twrp,takže se může lišit,ale je lepší to přejmenovat na recovery.img , protože když tam zadáš původní název, tak ho to třeba nevezme protože obsahuje moc znaků.

Takže přejmenovat a zadat : fastboot flash recovery recovery.img

Ance
Neregistrovaný uživatel

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Ance »

Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit kde mám najít Product ID? Nemám ho napsaný vzadu na telefonu, ani na záručním listě a krabici od telefonu bohužel nemám. Vzadu mám SN i IMEI ale ID bohužel nemohu najít a ani nevím jak :/ Děkuji

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Exp »

Ahoj, product ID se zobrazí po vyťukání kódu *#*#1357946#*#* (do číselníku). :) Nepodporujou to sice všechny firmwary, ale jestli máš oficiální, tak by to mělo fungovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Ladislav57
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 7. 2016 15:47

Re: Návod - Huawei G6-L11 Bootloader

Příspěvek od Ladislav57 »

Přeji hezký den.Topic je už chvilku mrtvý ale přesto zde požádám o radu.Potřeboval bych odemknout bootloader u Hauvey g6 l11.Získání kodu přes web Hauwey nejde.Tak jsem vyzkoušel DC Unlocker.Zaplatil povinné 4 kredity,vytvořil ůčet ale po načtení telefonu v DC Unlockeru a přihlášení na server DC mi to stále hlásí že nemám heslo.Nesetkla se prosím někdo z Vás s podobným problémem ? Jen doplním,že po vytvoření ůčtu a při placení kreditů jsem žádné heslo neobdržel.Děkuji za každou informaci

Odpovědět