Přidej se

Huawei MediaPad 7 Vogue

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei MediaPad 7 Vogue

Příspěvek od mitsuu84 »

Já taky ne,sem koukal ted že sem zadal unibody tablet :lol: .Tak zvonily by obě?Já nevím,mě to jen napadlo,jestly by to šlo tak nějak,pač přehazovat simku furt je na palicu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

leahua
Příspěvky: 8
Registrován: 2. 7. 2013 16:10
Firmware: 4.1.1
Operátor: O2

Re: Huawei MediaPad 7 Vogue

Příspěvek od leahua »

a neexistuje sim jenom s datovou službou za rozumný peníz?

Fotografik
Příspěvky: 11
Registrován: 17. 1. 2013 11:09
Zařízení: Xiaomi Redmi
Firmware: stable 15
Operátor: Vodafone

Re: Huawei MediaPad 7 Vogue

Příspěvek od Fotografik »

Klon SIM se udělat teoreticky da, ale u nových karet je to problem. Nicméně klonovana karta je v podstatě nerozeznatelna takže to funguje tak že když mám zapnutý dve zařízení se "stejnou" kartou tak je aktivní ta co zapinam jako poslední. Nikdy nejsou funkční obě. Sit operátora dokáže klon rozeznat a zablokovat v pripade ze se karta zahlasi z podezřelé vzdalenosti. Když je mobil v Paříži a klon v Praze a hlasi se na preskacku tak to sít vyhodnotí jako KLON a IMSI (kod kterým se sim stává jedinecnou) deaktivuje a je vymalováno.

Fotografik fromTapatalk 2

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: Huawei MediaPad 7 Vogue

Příspěvek od doktor365 »

Já jsem si kdysi nechal takovou kartu oficiálně udělat v Liberci,na jedné kartě jsem měl naklonované tři simky od ruzných operátorů.Aktivní byla jen jedna,muselo se to přepínat.Teď mám již několik let dvojsimku od vodafonu stejné číslo na dvou simkách.Jeden telefon ale musí být vypnutý.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei MediaPad 7 Vogue

Příspěvek od Exp »

Jo tak nad tou dvojsimkou už jsem taky přemýšlel. Ale zatím jsem se ještě nedostal k tomu si to vyměnit. :) A navíc nejspíš přejdu od Vodafonu k nějakému virtuálnímu operátorovi, takže už by to bylo asi zbytečné. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět