Přidej se

Security Guard

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Security Guard

Příspěvek od Exp »

Poslední dobou testuju v telefonu aplikaci Security Guard, kterou přidává sám Huawei do firmwaru B952 General Version pro G300. Doteď jsem té aplikaci nepřikládal moc význam, ale čím víc ji zkouším, tím větší z ní mám radost. I v souvislosti s nevyžádanými SMS. :) Umožňuje blokovat SMS, hovory, má černou a bílou listinu na kontakty, čifrování souborů, má trezor na hesla, přístup do aplikace se dá pojistit heslem, může se nastavit, aby startovala automaticky při zapnutí telefonu atd. Takové komplexní bezpečnostní řešení.

Používáte někdo tuhle aplikaci aktivně? Vy co máte Y300 nebo G510, máte ji v telefonu taky? Jak jste spokojení?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Security Guard

Příspěvek od mitsuu84 »

Já jí ve FW B190 nemám a tuším,že ani v B171 a B170 nebyla.A koukal sem na ofiko huawei apps pro G510 a tam taky není.Takže to je asi jen pro G300.Nevíš kde by se dala stáhnout?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Security Guard

Příspěvek od Exp »

Zkus tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.modaco.com/topic/357144-apps-huawei-original-applications/
Jinak co vím, tak by měla být předinstalovaná taky u Huawei P1 a určitě i dalších. V Google Play bohužel není.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Security Guard

Příspěvek od michalkalensky »

když jsem měl G300 tak jsem ji tam měl je to systémová aplikace ale osobně mi tam vadila! Myslím si,že je to pěkná kravovina! Na play jsou daleko lepší!

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Security Guard

Příspěvek od Exp »

A používals ji na něco? Mě se líbí. :) Má spoustu dobrých funkcí a funguje jak má. Pro mě by bylo asi zbytečné instalovat nějakou jinou z GP, když takhle je tam už vestavěná. :) Jedině kdyby mi chyběla nějaká funkce, kterou to neumí.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Security Guard

Příspěvek od michalkalensky »

ano používal ale prostě nějak mi to nevyhovovalo ale už to je dávno co jsem měl G300 asi 3 měsíce :D Takže už moc nepamatuji :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Security Guard

Příspěvek od mitsuu84 »

Exp píše:Zkus tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.modaco.com/topic/357144-apps-huawei-original-applications/
Jinak co vím, tak by měla být předinstalovaná taky u Huawei P1 a určitě i dalších. V Google Play bohužel není.
Dík ;) Všechny linky mrtvý,ale naštěstí na poslední stránce to někdo upnul na dropbox vše a link fungoval,takže už to mám stažený a nainstal v mobilu.Aspoň mám co zkoušet :lol: .G300 nemá aplikaci vyhledávač telefonu že?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Security Guard

Příspěvek od Exp »

Ne e, vyhledávač telefonu tam není.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Security Guard

Příspěvek od Puget »

Vím, že tam tato aplikace je, ale i tak jsem ji nikdy neotevřel, :D možná ji někdy hlouběji prozmoumám, nyní ale není nic co bych potřeboval zablokovat či tak.
Prozatím to pro byl spíše bloatware který jsem musel v nastavení ukončoval.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Security Guard

Příspěvek od mitsuu84 »

J8 tu aplikacu nainstaloval,ale ještě sem se v ní nějak něvrtal :lol: Ale trezor na hesla se hodit může.Jinak to blokování hovorů a sms umí i avast třeba
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět