Přidej se

Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

xondrax píše:RAM holej system sezere pulku - pritom na Alcatelu jsem mel taky 4.2.2 a mel jsem z 1gb i 400mb jeste volnyho /stejny appky v obou founech/
Mě na 4.2.2 zbejvalo kolem 1GB volný RAM a na 4.4.2 mezo 900-1400mb podle toho,zda sem používal EmUi nebo ne (aplikací mi na pozadí běželo mrtě moc)..

S fotákem sem taky neměl problém,fotky ostrý i při prohlížení v PC a ve srovnání třeba s Honorem 2,Huawei Y300,THL T6S, atd 3C vedlo.

Tady na Smartmanii Jak fotí a natáčí video Honor 3C a podle mě ty fotky jsou taky ostrý atd.

A k tomuu bootloaderu a rootu,bootloader je zmaknutej v origo stavu i v číně,odemykaj ho prodejci za učelem nahrátí vícejazyčných firmwarů.A mezi čínskou H30-U10 a tou u nás není žádnej rozdíl.Max ten,že si ho ofiko koupíš v ČR s českou zárukou od Huawei.Jinak to je furt ta původní čína verze H30-U10.Takže root bez odemknutýho bootloaderu by měl fungovat stejně,jak na který koliv jiný mobil značce a to přes aplikace třetích stran.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
zivotjeboj
Příspěvky: 90
Registrován: 13. 1. 2014 15:29
Zařízení: HuaweiG510,HuaweiP7
Firmware: SlimKat 9.0,B133SP01
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od zivotjeboj »

Tak,jsem 3c pořídil manželce protože používala 2 osobní a služební a musím říct super telefon.Tiše závidím :) Jen mě v jednu chvíli zarazilo to,že při spuštění gps a sygic mě hlásil nepřesný signál gps a nechtěl se dobu chytnout až když jsem gps znovu vypnul a zapnul,tak to naskočilo.Jinak telefon jede plynule bez záseků.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Ono to asi bude jak u všeho,kus od kusu.Většinou první spuštění trvá delší dobu.Já s GPS neměl za cca půl roku sebemenší problém.Jinak gratuluju manželce k nový hračce a at jí dlouho slouží ;) :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mtajaffa
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 12. 2014 11:18
Zařízení: Huawei Honor 3C
Operátor: O2

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mtajaffa »

Tak z boku na krábě neni nic krom IMEI 1,2 SN a Modelu kterej je tam napsanej H30-U10 což by mohlo bejt čína protože v číně je to H30-U10 a CE0197 atd ale nic o distribuci EU a telefon u sebe nemám . . .

Edit: Každopádně to vypadá že u staršího firmwaru to Imei opravit šlo takže půjde i u novýho al asi to ještě chvilku potrvá protože jsem našel podobnej návod na jednoduchej fix jako v odkazu ale psali tam že to dělali jen na EMUI 2.3 a na 3.0 jim to nešlo tak doufám že to aspoň když už tak časem půjde a uvidim co napíše Huawei

Edit: Ikdyby třeba jiný iMEI tak je mi to jedno, to taky musí jít, jak to asi dělaj ty šupáci s kradenejma telefonama, musej změnit iMEI aby jim ho nikdo nevysledoval nebo na dálku nezablokoval, prostě to musí jít :twisted:
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 29. 12. 2014 21:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Slouceno vice prispevku do jednoho

mtajaffa
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 12. 2014 11:18
Zařízení: Huawei Honor 3C
Operátor: O2

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mtajaffa »

Hi-Suite ji vyloženě nenabízí ale je tam v Hi-Suite ten čudl EMUI ROM jak jsem popisoval a přes ten jsem se k tomomu kitkatu dostal kterej mi to upgradoval na 4.4 EMUI 3.0. Ofiko pro ČR to má vyjít během ledna. Ale řikal jsem si že když tu je ta možnost. Evidentně jsem udělal chybu, ale proč je tam ta možnost když to pak udělá tohle. Máte tam taky ten čudl EMUI ROM?? Mě se to objevilo po aktualizaci Hi-Suite.

Teď vím že to byla chyba, ale důvěřoval jsem originálnímu programu Hi-Suite a vůbec ale vůbec mě nenapdlo že se může stát IMEI:null
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 30. 12. 2014 20:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučení dvou příspěvků do jednoho,viz pravidla

Uživatelský avatar
zivotjeboj
Příspěvky: 90
Registrován: 13. 1. 2014 15:29
Zařízení: HuaweiG510,HuaweiP7
Firmware: SlimKat 9.0,B133SP01
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od zivotjeboj »

Pokud by mi to nenabídlo přímo hi-suite nebo telefon přes OTA, tak bych to nezkoušel.

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od xondrax »

K tomu odemykani bootloaderu-podle spanelu by mel jit odemknout bootloader oficialne pres adb a kod od Huawei /tak jak jsme odemykali G510/.Vlastne mi od zacatku bylo divny co to ma za vyhody,ze se to dela "krkolomne" pres flashovani,vzdyt se toho muze tolik podelat a tak nebo tak,to vzdycky v servise poznaj,ze byl BL odemknutej.maximalne tam bude relock.
V ramci priprav jsem si chtel zjistit product ID ,ale nefunguje mi ten kod *#*#1357946#*#* :( po posledni hvezdicce,mi to proste zmizi z ciselniku a nic se nezobrazi...

dadulinek
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 12. 2014 17:11

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od dadulinek »

Zdravím,potřeboval bych poradit.Koupil jsem si dneska Honor 3C,ale nevím jestli jsem dal simku do dobrýho slotu-z návodu toho člověk moc nevyčte-jsou tu dva sloty-1.GSM 2.WCDMA GSM dal jsem jí do toho 1.slotu.Potom ještě potřebuji poradit kde zakážu aby se mi při spouštění internetu nestrhávali peníze,nechci být spojen přes operátora(T-Mobile) chci být na netu pouze přes wifi.Nikde jsem to v nastavení nenašel díky

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ahoj ono když nevyužiješ internet přes operátora tak je vcelku jedno kde máš SIM. Druhý slot podporuje 3G a první ne. Jinak internet vypneš tím když v nastavení vybereš mobilní sítě a tam nezaškrtávej položku Povolit přenos dat.

čučik
Příspěvky: 2
Registrován: 6. 1. 2015 18:29
Zařízení: huawei honor 3C

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od čučik »

Ahoj, hledám marně v nastavení telefonu možnost rolování obrazovek dokola. Netušíte někdo, jestli to vůbec jde? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď: )

Odpovědět