Přidej se

Honor 4x

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Pravda.Ale tzatím se mi fakt líbí.Ono scénáře sou 3..Bud mi Honor nesedne,obětuju náramek a vrátím vše.Nebo si náramek nechám k Xperii a prodám Honora a nebo si nechám Honora i náramek a prodám Xperii.Oba telefony si nechávat nebudu,pač u obou by mě mrzelo,že sou jako záložní a válely by se v šuplíku pro případ nouze.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak po třech dnech nahodím nějaký info co do Honoru.Telefon jako takovej je vzhledově povedenej.Nikde nic nevrže,zadní kryt drží pevně.Takže co do zpracování mu není co vytknout.V ruce se drží parádně a dík texturovanýmu zadnímu krytu nemá tendenci mobil z ruky vyklouzávat.

Displej má 5.5" a "jen" HD rozlišení,ale podle mě to stačí.Podání barev je na hodně dobré úrovni a i na slunku je displej hodně dobře čitelnej.Pozorovací úhly taky dobrý.Jen to furt srovnávám z Ultrou a je vidět rozdíl mezi HD a FullHD a Sony celkově má displej lepší.U Honora se mi líbí funkce probuzení telefonu dvojitým poklepáním na displej.

Co do výkonu,taky nemůžu nic vytknout.Octa-core Kirin spolu s 2 GB RAM dodávaj telefonu dosti výkonu i na náročnější hry jako Real Racing 3 atd.Android je tam 4.4.2 s EmUi 3.0 (je slíbenej update na 5.0) a celý prostředí je krásně plynulý,nikde žádnej zásek nebo zamrznutí.Vše šlape jak má,takže systém a prostředí má Huawei parádně odladěný.Líbí se mi i jejich aplikace typu svítilna nebo lupa :)

GPS,Bluetooth,Wifi,LTE,vše šlape na jedničku a třeba GPS má fixaci během pár sekund.Potěší i podpora OTG,na kterou sem si u Xperie zvykl.Někoho by potěšila i funkce Dual-sim.

Foták má zadní 13 Mpx a naštěstí mu nechybí ani LED.Zvládá HDR,Panorama atd a fotky vypadaj docela koukatelně,o dost líp jak z Ultry.

Výdrž baterky bych taky hodnotil docela kladně.Kapacita 3000 mAh dokáže telefon i při náročnějším používání udržet na živu v pohodě dva dny.

Takže celkově sem s telefonem takhle co do HW atd spokojenej,jen si nemůžu zvyknout že je "malej" a prostě mi Ultra sedí nějak víc :D

Ke smartphonu sem dostal i náramek Huawei TalkBand B1 ,ale ten sem zrecenzoval TADY

Srovnání Xperia Z Ultra Vs. Honor 4X Vs. Ascend Y300 (6.44" Vs. 5.5" vs 4") :D

ObrázekObrázekObrázek

Pár screenů (na třetím je aplikace Lupa) :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


A tady z dneška pár foto v plným rozlišení (nastaveno teda jen 10 Mpx skrz formát 16:9)

ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nevíte někdo jak 4X Rootnout? Zkoušel sem snad 10 různých aplikací atd a pokaždý to skončilo neuspěchem. :twisted:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od InterOl »

Cau.Diky za info.
Jak je to s vnitrnim ulozistem?Jde v nastaveni prepnout jako preferovane uloziste SD karta?
Co se tyce toho darku...bylo to soucasti baleni toho telefonu nebo si dostal druhou krabicku kde byl ten smartband?Jde mi o to ze sem si ho objednal ale v kosiku neni zadne info o tom darku.Tak at vim na co se pripravit u predani na prodejne :) Diky za info

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Pamět jde přepnout v nastavení z interní na SD kartu.Krabice přišla jedna větší a v ní byla origo krabička s telefonem a druhá origo krabička s náramkem.JInak taky sem o dárku v objednávce neměl info.Je to dárek pro prvních pár desítek lidí.Takže v objednávce ani bejt nemůže,posílaj náramky dokujed je maj.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od InterOl »

Diky za odpoved.Mam prave 3X tak bez toho darku by mi ten telefon neprisel uz tak zajimavej....za ten priplatek :) Tak uvidim.Skoda tech nepodsvicenych tlacitek.Predchozimu 3X sviti.
A takova drobnost, jde nastavit intenzita vibraci pri stisku senzorickych tlacitek?U 3X prave ne a je to dost rusive.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě ty tlačíka nevaděj,že nesvítěj.Ani Honor 3C je neměl podsvětlený.Ty vybrace asi nastavit nejdou,nikde sem tuhle volbu nenašel aspoň.A s tím dárkem,je to risk no.Nikde nepíšou kolik těch náramků přesně maj a info,že pro prvních pár desítek lidí,je info o ničem :D .Já když objednával tak sem volal na infolinku a i na webu t-mobilu sem psal na on-line podporu zda je maj a když řekli a psali že ještě sou na skladě ty náramky,objednal sem.A došel :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od InterOl »

Jo to rekli i me :D Ze podle skladovych zasob a ze to nemohou zarucit :)
A jak bys zhodnotil display u 4X?Pises ze si mel 3C a ten ma naprosto stejnej display jako 3X (aspon na prvni pohled kdyz sem to v obchode porovnaval s 3C).Lepsi,horsi nebo stejny? :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Krom velikosti,že 3C má 5" a 4X 5.5" mi co do kvality barev,HD rozlišení,pozorovacích úhlů atd přijdou skoro stejný,takže dobrý.Displeju nemám fakt co vytknout.Jen ted su rozmlsanej z Xperie Z Ultra která má 6.44" a FullHD a oproti ní je displej Honoru 4X horší :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od InterOl »

Ok diky.
Jo ja vim.Budes mit tezky rozhodovani.XZU sem mel a jediny co mi vadilo byla velikost.jinak to byl jeden z nejlepsich telefonu ktere sem mel doma.Ten display furt patri mezi spicku.V porovnani s G2/3 furt trosku u me vede(a to neprehanim).Sony se tohle povedlo (i kdyz ten display na tvem obrazku mi prijde takovej vybledelj :D Ale realita bude jinde urcite :) )

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor Play 4x

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě právě ta velikost u Ultry vyhovuje (přešel sem na Ultru z Honora 3C) a nemůžu si nějak zvyknout ted na Honora,že je malej.A na foto displej vypadá vybledle a podobně,ale jak píšeš,v reálu je to jinde,fotky zkreslujou ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět