Přidej se

Honor 4C

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
huaweidr
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 8. 2015 13:04
Zařízení: Honor 3C, P7

Re: Honor 4C

Příspěvek od huaweidr »

trochu mě štve, že vyšel pár měsíců co jsem si koupil 3C.... :evil: ty 400 bych si doplatil :D tech 8 Giga mi píde trochu málo, ale tak jiný OS mi zabírá 4 GB tak můžu být rád..

Kecka
Neregistrovaný uživatel

Re: Honor 4C

Příspěvek od Kecka »

Ahoj,

tento telefon jsem si nedávno koupila a chci se zeptat právě na jeho spotřebu... Příjde mi naprosto extrémní... Přes noc, kdy mám vyplou wifi i data, smazané všechny aplikace z pozadí, tak sežere asi 50% baterky...
Nepříjde mi to normální, přítel sice říká, že je to v pohodě, že se baterka časem usadí, ale mě se to nezdá... Pročetla jsem si kus diskuze tady... Myslíte, že by pomohlo odinstalovat některé ty blbosti od googlu? Nikdy jsem je nezapínala tak snad by žrát energii neměly ne?

Díky za odpověď

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Honor 4C

Příspěvek od Exp »

Ahoj, 50% přes noc, kdy telefon nepoužíváš a máš všechno vypnuté je hodně. Mrkni se do tohoto tématu jestli něco z toho nezabere: viewtopic.php?f=4&t=71. Google aplikace by na to neměly mít vliv, jsou v každém telefonu s Androidem. Můžeš je ale v nastavení aplikací zkusit úplně vypnout.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

fgfgf
Neregistrovaný uživatel

Re: Honor 4C

Příspěvek od fgfgf »

To máš určitě zapnuto v nastavení wifi - možnost vyhledavat site i kdyz je wifi vypnute. To je z 90% duvod rychleho vybijeni co si tu lidi stezovali

------------------------------------------------------
Kecka píše:Ahoj,

tento telefon jsem si nedávno koupila a chci se zeptat právě na jeho spotřebu... Příjde mi naprosto extrémní... Přes noc, kdy mám vyplou wifi i data, smazané všechny aplikace z pozadí, tak sežere asi 50% baterky...
Nepříjde mi to normální, přítel sice říká, že je to v pohodě, že se baterka časem usadí, ale mě se to nezdá... Pročetla jsem si kus diskuze tady... Myslíte, že by pomohlo odinstalovat některé ty blbosti od googlu? Nikdy jsem je nezapínala tak snad by žrát energii neměly ne?

Díky za odpověď

hons
Příspěvky: 1
Registrován: 1. 12. 2015 16:36

Re: Honor 4C

Příspěvek od hons »

Hoj,tak uz mate nekdo poznatky k aktualizaci na 5.1.1 ?Ja jsem ji udelal a vse slape dobre,akorat me prijde,ze se pomalu nabiji.Jak je to u vas?

Beata
Neregistrovaný uživatel

Re: Honor 4C

Příspěvek od Beata »

Vypisuje mi :aplikacia kontakty prestala pracovat. Kontakty vobec nereaguju ani po resete, ani po zadani.povodneho nastavenia telefonu. Co mam s tym spravit ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Honor 4C

Příspěvek od Exp »

Mělo by zabrat tovární nastavení. To vrátí telefon do původního stavu. Pak to hned vyzkoušet bez doinstalovaných aplikací.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Milhauss
Neregistrovaný uživatel

Re: Honor 4C

Příspěvek od Milhauss »

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat jestli už někdo zkoušel instalovat android 6 marshmallow? Zajímalo by mě jestli všechno funguje jak má a nejsou s ním žádné problémy.

jajjcy
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 11. 2015 14:54

Re: Honor 4C

Příspěvek od jajjcy »

Mám android 6 a vše šlape výborně

emilbarinka
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 10. 2016 9:21
Zařízení: Honor 4C

Re: Honor 4C

Příspěvek od emilbarinka »

Zdravím, mám dotaz a prosbu. Potřebuji poradit přesný postup, jak na telefonu Honor 4C vrátím nazpět android 5.1. Po aktualizaci na android 6 a následném továrním nastavením MT nepracuje jak před aktualizací. Občas zatuhne, sám se vypne restartuje, sms dojdou i s 4 hodinovým zpožděním. Je toho mnoho co teť nejde a u androidu 5.1 šlapalo bez problémů. Jak teda se vrátím k 5.1 a co k tomu budu potřebovat, kde si FW stáhnu a jaký je postup reinstalace.
Díky za rady

Odpovědět