Přidej se

Nechodí autorizační sms z banky

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
ScullyD
Neregistrovaný uživatel

Nechodí autorizační sms z banky

Příspěvek od ScullyD »

Pořídila jsem si HONOR 7 Lite a nechodí mi SMS z banky pro přístup do bankovnictví. V jiných telefonech dojde zpráva do pár vteřin. Zprávy jsem hledala i v nástrojích SIM mezi tzv. šifrovanými zprávami. Tam je jich 10 starých, které nejdou odstranit a nové tu nechodí.
Poradí někdo co s tím? Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nechodí autorizační sms z banky

Příspěvek od Exp »

Jakého máš operátora, jakou banku? Podívej se do nastavení zpráv, jestli tam není zapnutý nějaký blacklist, antispam nebo něco podobného, u Honoru se to jmenuje Filtr obtěžování (otevři zprávy - menu - nastavení). Na ploše by měla být ikona správce telefonu, tak to jde kdyžtak otevřít taky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Nechodí autorizační sms z banky

Příspěvek od Návštěvník »

Operátora mám T-mobile, banka je Raiffeisen. Bankovnictví u stejného operátora používám už léta, doteď jsem měla HUAWEI a vše OK. (SIMku mám novou)
To nastavení zpráv jsem prošla jako první. Nic tam nastaveno není.Žádná číslav blacklistu. Odinstalovala jsem i antivir.. všechno bez výsledku.
V bance mám ověřeno, že sms chodí.

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Nechodí autorizační sms z banky

Příspěvek od Návštěvník »

Ja to mam podobne pro zmenu s novym Asusem. Drive potvrzovaci zpravy chodily hned, ale ted po zmene telefonu a nove LTE SIM, chodi az na druhe vyzadani. Je zajimave, ze jakmile prijde jedna, pri dalsich pozadavcich v danou dobu chodi i dalsi sms hned. Pri dalsi zadosti vsak treba az za hodinu uz opet prijde az na druhy pokus. (zaslat znovu potvrzovaci sms)

Uživatelský avatar
LuKe
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 3. 2017 14:45
Zařízení: Zopo Color F5
Firmware: 1 GB
Operátor: Sazka Mobil
Bydliště: Olomoucký Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechodí autorizační sms z banky

Příspěvek od LuKe »

Zdravím,

U Raiffeisen je ta možnost, zajít k nim na nějakou pobočku a zažadat o pomoc pro tento typ zabezpečení a oni Vám pomohou, patří to mezi běžně typy zabezpečení internetového bankovnictví.
Potřebuješ poradit?
Máš nějaký problém?
Nevíš si rady?

Neváhej a napiš, pomůžu v každé situaci, nebo se o to aspoň pokusím :)

Odpovědět