Přidej se

Honor 10

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Flendis
Příspěvky: 3
Registrován: 5. 10. 2019 17:08

Honor 10

Příspěvek od Flendis »

Ahoj, dnes jsem si na mém mobilu honor 10 chtěl zapnout hlasové probuzení, ale marně. Když na něj kliknu a chci ho přetáhnout z "vypnuto" na "zapnuto", tak se mi vůbec ta možnost nenabídne.. jen jakoby problikne obrazovka, ale žádné menu na výběr.. kdyby jste mi byli schopný pomoci, tak bych vám byl opravdu moc vděčný 😆 přeji krásný zbytek dne

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Honor 10

Příspěvek od Exp »

Ahoj, přepne se to na zapnutí a nefunguje nebo to zůstává pořád vypnuté? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Flendis
Příspěvky: 3
Registrován: 5. 10. 2019 17:08

Re: Honor 10

Příspěvek od Flendis »

Právě že to ne.. já když na to chci kliknout a přepnout to na "zapnuto" tak se mi ta možnost ani nenabídne... Prostě na to kliknu, problikne obraz a nic se nestane

Flendis
Příspěvky: 3
Registrován: 5. 10. 2019 17:08

Re: Honor 10

Příspěvek od Flendis »

Zde je odkaz na video, na kterém jde vidět, že to vůbec nereaguje ... https://youtu.be/FKDEnHBYJAI

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Honor 10

Příspěvek od Exp »

Díky za video, nevím úplně přesně jak to má Honor 10, ale zkus otevřít nastavení - aplikace - rozšířené nastavení (tři tečky) - zobrazit systémové procesy (nebo systémové aplikace). V seznamu aplikací pak zkus najít HiAssistant nebo HiVoice. Otevři, povol jim všechna oprávnění a zkus jestli to půjde zapnout.

V tom rozšířeném nastavení aplikací se podívej na výchozí aplikace, jestli tam nepůjde přenastavit ta na hlasové ovládání.

Dál bych zkusil změnit jazyk telefonu na angličtinu, jestli to náhodou není omezené jen na některé jazyky. Kdyby to šlo povolit na angličtině tak je to jasné.

No a ještě jeden tip. :) Nešlo by to nahradit přímo Google asistentem ("ok google")?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Honor 10

Příspěvek od Mr.Oizo »

Vyzkoušej i vymazat data z aplikace nastavení.

Odpovědět