Přidej se

GO SMS

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

GO SMS

Příspěvek od mitsuu84 »

Aplikace na sms.Skvělá náhrada za vestavěnou sms aplikaci.Go sms podporuje plno témat,které lze nastavit pro každou konverzaci(kontakt) zvlášt+upravy textu atd.Pro každý kontakt lze také nastavit vlastní vyzvánění/mp3,notifikační ikonu atd.Aplikace má dokonce integrovaný GO chat-můžete s lidma ,kteří tuhle aplikaci mají chatovat a neplatit za sms (funguje obdobně jak třeba whatsapp),posílat GO MMS,Emoji,klasické MMS a podobně.Dále umí nastavit automatické odeslání sms v určitý den a čas.Aplikace podporuje i češtinu a dokáže před odesláním ořezat diakritiku.Více v infu na Google play

Link na google play a tady je GO SMS Pro Czech package
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GO SMS

Příspěvek od Exp »

Včera jsem zkoušel tuhle aplikaci nainstalovat do G300 a všechno funguje bez problémů. Má to hodně možností v nastavení, docela pěknej vzhled a co mě zaujalo, tak možnost automatického odeslání SMS v naplánovanou dobu. A hlavně to umí ořezat diakritiku před odesláním SMS zprávy (nedochází ke zkracování) a to byl důvod proč jsem ji zkoušel. Ale bohužel tahle aplikace je pomalejší než ta vestavěná. Na všechno se dýl čeká. Ať už otevření, vytváření nové zprávy atd. Takže jsem se zase hodně rychle vrátil k té originální vestavěné aplikaci. Je škoda, že sám Google nepřidá možnost odstranění diakritiky před odesláním rovnou do základu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od mitsuu84 »

Tyo,já používám Go Sms od začátku co je a sem s ní spokojenej na max.Sem tam sem zkoušel i jiný,ale stejně sem se vrátil hned zpátky.A že by byla nějaká pomalá se mi nezdá.Ale je fakt že default nepoužívám vůbec,takže to nemůžu porovnat.Dřív sem default sms aplikaci hned mazal a ted co mám CM11,tak mám místo ní Hangouts :lol: Ale dnes mi to nedalo a zas po dlouhé době zkouším Ninja Sms :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: GO SMS

Příspěvek od itomisak »

GO SMS je JEDINÁ schopná aplikace na smsky :lol:
Funguje perfektně i na slabších strojích (měl jsem jí už na Vodafone 858) a i když je možná o malinko pomalejší než STOCK (má v sobě daleko víc funkcí) dá se použít i jako náhrada Messengeru na FB. Navíc se přes ní dá s dalšími uživateli komunikovat zadarmo (přes internet) takže nepotřebuješ další aplikace.
Řečeno reklamštinou: Když sem si vybíral aplikaci na SMS - GO SMS byla jasná volba :lol:
SamSung S7edge

awakened
Příspěvky: 32
Registrován: 15. 11. 2013 14:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: HYD52ROM (B125)
Operátor: Vodafone

Re: GO SMS

Příspěvek od awakened »

Mohl by prosím někdo ověřit, zda má podobný problém , jako já?

Zřejmě od poslední aktualizace mi Go SMS při psaní SMS nenabízí kontakty k odeslání zprávy. Dříve stačilo napsat do horního pole pár písmen a objevil se seznam jmen, nyní se objevují jednotlivá písmena a pod nimi zdánlivě náhodná čísla. Nevím, co s tím, zkoušel jsem reset programu do původního stavu, několikrát reinstalaci a nic. Přikládám screenshot. Díky za každou radu.
Přílohy
Screenshot_2014-03-16-22-17-51.png

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: GO SMS

Příspěvek od Jozef35 »

Skontroluj si nastavenia. Mne to funguje normalne.

awakened
Příspěvky: 32
Registrován: 15. 11. 2013 14:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: HYD52ROM (B125)
Operátor: Vodafone

Re: GO SMS

Příspěvek od awakened »

Nastavení aplikace s tím nemají nic společného. Psal jsem na podporu a pomohlo odebrat a znovu přidat Google účet. Od té chvíle se už návrhy zase zobrazují, ale na prvním místě jsou pořád ty divné čísla. Máte to taky tak?
Přílohy
Screenshot.jpg

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: GO SMS

Příspěvek od Jozef35 »

Hej. Tie cisla tam su. Ono to nejako suvisi s T9 vyhladavanim v dialeri. B=2, E=3, R=7 etc.

Odpovědět