Přidej se

Slovak TV

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Slovak TV

Příspěvek od mitsuu84 »

Slovak TV – online slovenské televízie na Android.Mám to vyzkoušeno na Y300 a předtím na evo 3D a funguje to na wifi i mobil netu 3G(na 2G je to občas trhaný) perfektě.Na LG P500(custom JellyBean 4.2) to funguje taky ale video je chvilema docela dosti trhaný a seká se i na wifi(2G/3G sem nezkoušel na něm).Krom slovenských programů STV1,STV2,TA3,JOJ a JOJ+ je tam i ČT1,ČT2,ČT4 sport,NOVA,NOVA cinema,NOVA sport,Fanda,Prima,Prima love,Prima cool,Barandov,Prima zoom,Eurosport 1 a 2.

Tady je o tom článek na Moj Android.sk
http://www.mojandroid.sk/2012/10/12/slo ... a-tablete/

Stažení přes google play už nejde(nevím proč),link je tu na verzi 2.1.1 a nějaký info+komenty
http://patwist.com/slovak-tv-online-slo ... a-android/

A tady na aktuální verzu 2.1.2
http://uloz.to/xk88djb/slovak-tv-2-1-2-apk

Jinak program pak nabízí aktualizace dostupný sám,takže nejsou potřeba hledat na netu,zda nějaká je ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Slovak TV

Příspěvek od Puget »

Na dvou prehravacich co jsem uz mel v mobilu to nefungovalo tak jsem si rychle natahal z GP mx player zdalo se ze je vsechno v pohode ale asi po reklame to spadlo a tak to pada porad... fandu mi to nechtelo ani naladit.
Mam tam ted miui na cm9 r10 jestli si najdu cas tak to zkusim I na jine rom protoze se mi tahle aplikace libi :)
Jel jsem na wifi
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Slovak TV

Příspěvek od Puget »

Uz mi to jede alespon startrek na prima cool :) nevim co s tim bylo ani jsem to neresetoval
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovak TV

Příspěvek od mitsuu84 »

Já to ted zkusil na G300 B952:
STV1-jede
STV2-jede
TA3-jede
JOJ-jede
JOJ plus-jede
ČT1-jede
ČT2-jede
ČT4 sport-jede
Nova,Nova cinema,Nova sport-jede
Fanda-načítá se ale nenajede
Prima,Prima cool,Prima love-jede
Prima zoom-načítá se ale nenajede
Barandov-jede
Eurosport 1,2-jede
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Slovak TV

Příspěvek od Puget »

Me cool nekdy jede nekdy zase ne.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

Re: Slovak TV

Příspěvek od juras13 »

Zdravim,me taky nejake programy jedou a nekdy nejedou.divne
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Slovak TV

Příspěvek od Mr.Oizo »

Podle mě je to stejné jako na klasickém počítači. Ty TV jsou streamované a na klasickém PC to taky občas jde a občas ne a bude to vytížením jednotlivých stanic. Dle mě to nikdy nepojede čistě.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Slovak TV

Příspěvek od Puget »

Me streamovani na pc jelo vzdycky v pohode a to I treba pri mistrovstvych atd.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Slovak TV

Příspěvek od Mr.Oizo »

Jo na oficiálních serverech jako má čt tak jsem taky nikdy neměl problém ale pokud se připojuji např.přes VLC na fandu,nova sport atd. tak to občas jede v pohodě ale občas to vypadává.

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Slovak TV

Příspěvek od Sailes251 »

Idem to vyskúšat a uvidím či mi to pojde na G300 a ešte jedna otázočka nije niečo podobné aj na PC lebo v piatok začínajú MS 2013 v Hokeji a neviem či budem stíhať pozerať v TV , tak aspoň v PC ( možno že to budem kukať v šenku ale prejstotu neviete o nejakej funkčnej aplikácií na PC ?? ) (sry že to je mimo tému)
Saválo Rytmus katéé :-)

Odpovědět