Přidej se

Tarify

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Tarify

Příspěvek od mitsuu84 »

Česká aplikace na porovnání mobilních tarifů na základě vašeho skutečného používání telefonu.Pro výpočty jsou použity informace o odchozích hovorech a odeslaných SMS, které jsou uloženy ve vašem telefonu. Výpočty jsou transparentní, můžete si zobrazit, jak byly výdaje spočteny.
Aplikace obsahuje většinu veřejně dostupných tarifů od mobilních operátorů (včetně několika virtualních). Pokud vám nějaký tarif v aplikaci chybí (např. nějaká neveřejná nabídka, kterou jste dostali od operátora), můžete si ho sami do aplikace přidat. Stejně tak můžete přidávat simulové hovory a odeslané SMS zprávy.

Recenze aplikace na Světu androida

Ke stažení zdarma na Google play
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Tarify

Příspěvek od Pavel »

Vyzkoušel jsem a je to celkem povedená aplikace.
Dík za tip.
Alternativa k této aplikaci je DroidStats.Jde o statistiku hovorů a sms.Jen chybí ukazatel nákladů.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tarify

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě tahle aplikace nějak nesedla.DroidStats jo,ten používám dlouho a spokojenost :D A sou tam náklady,když si nastavíš cenu za sms,za hovor,čísla na který píšeš a voláš zadara,třeba i volný minuty atd..A většinou mi cena v tý aplikaci sedí s vyučtováním docela přesně.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Tarify

Příspěvek od Pavel »

Máš pravdu,jsou tam náklady.To jsem přehlédl.
Dík za upozornění.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: Tarify

Příspěvek od doktor365 »

Já používám Call Meter 3G

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Tarify

Příspěvek od Pavel »

Celkem spokojenost s touto aplikací.
Mám ale problém s náklady. Když jsem teď odeslal dlouhou sms,tak by se měla v nákladech objevit cena za 2 sms. Mě to ukazuje cenu jen za jednu. Nevíte někdo kde je problém?
Normálně dávám importovat data,aby se načetly všechny náklady a přesto to dělá tuto chybu.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tarify

Příspěvek od Androidě »

Na porovnání užitečný, spíš mi ale chybí v Xperii E stejně tak jako dřív Y30, protokol hovorů, on tam tedy je ale v menu nastavení je jen počet poslaných sms, celkovou dobu vlání se nedozvím, kdbch se rozkrájel, systém to jistě někam ukládá, ale nechce mi to prozradit....nevíte o něčem?
Vím že asi doporučíte když mám mobil.cz jejich samoobsluhu, ale procházení na telefonu není pohodlné, web má M verzi, samoška už ne a navíc vynulovat historie nejde a aplikace pro android...ta stále není ač ji slibují.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: Tarify

Příspěvek od doktor365 »

Dobu volání za měsíc tam najdeš i kolik ti ještě zbývá

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tarify

Příspěvek od Androidě »

No víš já to asi před měsícem zkoušel a nějak tomu nemohl přijít na kloub a že jsem nastavení prolézal...ještě na to mrknu no. ;)
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět