Přidej se

Apex Launcher

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
RadekL
Příspěvky: 12
Registrován: 13. 2. 2013 13:43

Re: Apex Launcher

Příspěvek od RadekL »

Stáhnul jsem si tento Launcher, ale při pokusu o přidání jakéhokoliv widgetu mi to píše, že mám povolit Root Helper (v pokročilém nastavení) a když se to pokouším udělat, tak mi vyskočí hláška - Root prává nejsou dostupná nebo byla odmítnuta. Nevíte někdo co s tím?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apex Launcher

Příspěvek od Exp »

Widgety musíš přidávat dlouhým podržením prstu na ploše (tak jako se to dělalo v GB). Výběrem ze záložky z menu aplikací to nejde. Je tam vidět jen seznam widgetů. Aby to fungovalo i odsud, byl by potřeba root. Pokud ho nemáš, tak zase ten Root Helper můžeš vypnout a v nastavení launcheru si vypni zobrazení záložek v seznamu aplikací - je to tam zbytečné.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

RadekL
Příspěvky: 12
Registrován: 13. 2. 2013 13:43

Re: Apex Launcher

Příspěvek od RadekL »

Prostě člověk se stále učí. Díky moc

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Apex Launcher

Příspěvek od PepaStepa »

Také mi nejvíc vyhovuje tento launcher. Nijak nemění mě vyhovující vzhled a funkčnost celého systému. Dokonce mi příjde, že je méně náročný na RAM paměť a je svižnější než původní launcher od Huawei, ale to může být jenom můj vjem. Vážně má mnoho možností v nastavení. Hlavně umožňuje nastavit vertikální rolování v seznamu aplikací. K tomu stažené téma s ikonkama - Plate Theme 4 Apex Launcher - vypadá moc dobře s průhledným dokem ;)
Naposledy upravil(a) PepaStepa dne 18. 2. 2020 17:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apex Launcher

Příspěvek od Exp »

PepaStepa píše:Dokonce mi příjde, že je méně náročný na RAM paměť a je svižnější než původní launcher od Huawei, ale to může být jenom můj věm.
Myslím že to není jen dojem, já jsem si toho všimnul taky. :) Bere míň ram než originál Huawei launcher a pokud se dobře nastaví, je svižnější. Ještě o něco lehčí a méně náročný je Holo launcher. Ale nemá tolik možností v nastavení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Apex Launcher

Příspěvek od michalkalensky »

hele holo launcher asi aktualizovaly,protože já jsem si ho v pátek nainstaloval a má úplně stejné fukce jako apex :D A žere mi okolo 45 MB RAM :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apex Launcher

Příspěvek od Exp »

Oni jsou si hodně podobné. Holo toho tolik v nastavení nemá. :) Ale jsou to většinou jen detaily. Třeba animace při dojetí na poslední obrazovku apod. Instalace Apexu má 2,7 Mb. Holo launcher má jen 1 Mb. :) A ze zkušenosti, Holo mi bral na ICS míň ram - cca 17 - 25 Mb. Apex kolem 30.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Apex Launcher

Příspěvek od Sailes251 »

Skuste Launcher Pro jednoduchý , dosť veľa nastavený tam je a zaberá málo megabajtov používal som ho na SGACE a išiel luxusne skúste a dajte vediet či aj na tomto to pôjde dobre plsk :)
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apex Launcher

Příspěvek od Exp »

Apex má teď nové vývojáře a nedávno vyšla (po několika letech) nová verze (3.2.0). Takže to znovu ožívá. :) Odkaz do Google Play v prvním příspěvku.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět