Přidej se

PixWords

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

PixWords

Příspěvek od mitsuu84 »

PixWords™ je nový, neuvěřitelně zajímavý hlavolam se slovy.Hra podporuje 19 jazyků:angličtina, španělština, němčina, francouzština, holandština, italština, ruština, portugalština, švédština, dánština, norština, finština, turečtina, polština, řečtina, čeština, litevština, lotyština, estonština.Každé slovo křížovky je zakódováno v obrázku.Pokaždé, kdy vyluštíš jedno slovo, otevře se ti písmeno jiného a tak se postupně vyzluští celý hlavolam.Více než 350 úrovní.Hra je ke stažení zdarma.

Obrázek

Odkaz na Google play je TADY
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: PixWords

Příspěvek od michalkalensky »

Je to velký hit třeba u nás ve třídě to hraje úplně každý :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: PixWords

Příspěvek od Exp »

Není to špatný, ale na to jak je to jednoduchá hra, je to celkově dost pomalý. Na G300 když klepnu na "Vytvořit novou hru", tak hodně dlouho trvá než se něco objeví. Chvíli jsem si myslel, že se kousnul mobil. Nebo při načítání další úrovně atd. Chtělo by to zrychlit.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: PixWords

Příspěvek od michalkalensky »

JJ klepnutí na tlačítka v menu je pomalé to mají takhle pomalé úplně všichni ale jinak ve hře už je to rychlé...

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: PixWords

Příspěvek od Pavel »

Mě to valí v pohodě. Celkem povedená hra, jen mi občas přijde nelogické co tím obrázkem myslí. Bylo tam něco co vypadalo jako zamrzlá hladina rybníka a odpověď byla "zelenomodrá". Přitom po zelené ani památky :lol: No ale přišel jsem na to. Teď jsem se zasekl na levelu 17. Je tam obrázek velké kočky,kterou drží v náručí ženská. Nic mě nenapadá. Nevíte někdo co by to mohlo být?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: PixWords

Příspěvek od LukasA »

To je mineacoon nebo tak něco.. Když něco nebudes fakt vědět muzes si stahnout pí word s pomocník kam zadas jedno slovo a ono ti to vypise ostatní.. Nebo taky http://www.pixwords-help.cz
Naposledy upravil(a) LukasA dne 14. 4. 2014 16:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: PixWords

Příspěvek od davehanz »

Neomezena napoveda je tady: http://www.pixwordsnapoveda.cz staci kliknout na sekci SLOVO,vepsat tam nejake vylustena z dane krizovky a vetsinou to najde vsechna 4 slova....nekdy se stane,ze nenapovi :-).ale super hra jinak,clovek musi vazne zapnout zavity a fantazii.nekdy je to z obrazku vazne nepochopitelne ;-) :-P
Naše forum, vaše forum :-)

Tomtom
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 4. 2014 14:12
Zařízení: Htc
Firmware: 3
Operátor: 34

Re: PixWords

Příspěvek od Tomtom »

http://www.pixworld.lt/cz/ Odpověď najdete rychle a snadno s novým jednoduchého vyhledávání :)
www.pixworld.lt/cz/ Pixwords Odpověď najdete rychle a snadno s novým jednoduchého vyhledávání :)

colin
Příspěvky: 1
Registrován: 21. 2. 2015 16:45

Re: PixWords

Příspěvek od colin »

Vyjímečně dobrá nápověda, která obsahuje snad všechna a bez nutností procházet tisíce obrázků: http://www.mojepixwords.cz/napoveda/

mona
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 3. 2015 20:21

Re: PixWords

Příspěvek od mona »

Zajímá mě jestli tahle hra pixwords je i na Windows phone :roll:

Odpovědět