Přidej se

Facebook Chat Re-Enabler

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Facebook Chat Re-Enabler

Příspěvek od mitsuu84 »

6e Facebook oddělilo chat od hlavní aplikace ví už asi každej.Takže ted jedinou možností,jak se připojit k chatu,je aplikace Messenger,která stejně jako samotná aplikace Facebook docela vytěžuje RAM.Tohle se ale nelíbilo vývojáři AntaresOne a rozhodl se vykutit aplikaci,která vám umožní posílat zprávy skrze Facebook aplikaci,bez nutnosti instalovat Messenger.Aplikace se jmenuje Facebook Chat Re-Enabler.Aplikace je pouze „enabler“,neběží na pozadí a ani se nezobrazuje v menu aplikací,navíc je jehí velikost pouze okolo 400 kB.Aplikace funguje se všemi verzemi oficiální facebookové aplikace až do aktuální verze 21.0.0.23.12 a před instalací tohoto enableru je samozřejmě potřeba odinstalovat aplikaci Messenger ;)

Odkaz ke stažení je TADY
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Facebook Chat Re-Enabler

Příspěvek od Puget »

Občas mi přijde, že jsem jedinej, komu Messenger nevadí.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook Chat Re-Enabler

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě taky nevadí a používám ho ;) .Ale zas na slabších strojích s 512 mb RAM se tohle třeba hodí,protože jak FB tak Messenger sou docela žrouti RAMky.A nebo pro někoho,kdo chat použije jednou za čas,tak je zbytečný mět dvě aplikace.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět