Přidej se

UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

https://www.uento.com

Můj referral kód díky němu získáte 50 bodů do začátku a hlavně moje díky je Q6acq
Při registraci je požadován email na gmeil nebo yahoo jiné to nebere. Princip aplikace je jednoduchý. Aplikace vám nabízí celkem 3 druhy aplikací.
1. Za 5 bodů. Aplikaci je nutná nainstalovat poté spustit dokud se neukáže že se vám body přidaly.(pár sekund)
2. Za 3 body. Aplikaci je potřeba pouze nainstalovat a již netřeba spouštět.
3. Za 8 bodů. Doporučenou aplikaci je potřeba nainstalovat poté spustit a nechat aplikaci 3 dny v telefonu dokud se nepřičtou body.

Výplata je minimální za 250 bodů = 2.50 USD. Při dosažení celkem 500 bodů dostane svůj referral kód díky kterému budete rychleji vydělávat. Referral program je 2 body z každé aplikace v první linii pod sebou a 1 bod z druhé linie. Platba chodí během několika sekund na účet PayPal.

Poslední výplata: 24.8.2016 - 2,5 $
Na uento již mám proplaceno 247,5 USD, výplata je okamžitá.
Důkaz výplaty:
Obrázek

Nemáte android? Nově možnost spustit aplikaci i na PC/Mac.
Stáhněte si aplikaci Bluestacsk např. zde:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... pp-player/

Aplikace vytvoří z vašeho počítače tablet. Tam stačí přihlásit se do google play, stáhnout aplikaci UENTO, zadat můj referal kód Q6acq a začít vydělávat.
Naposledy upravil(a) Igasek dne 6. 9. 2016 12:32, celkem upraveno 10 x.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Mr.Oizo »

Když už používáš můj text :-) Tak doplním že k tomuto projektu a ještě dalším máme vytvořenou skupinu na Facebooku. Řešíme tam např. problémy pokud nastanou.
https://www.facebook.com/groups/949480175080134/

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Androidě »

Vypada to zajimave ale to bych tam musel byt furt a uklikal se navic si mobil zaneradil vsim mozny a buh vi cim a moc se mi to nelibi trochu podezrele ale snad je to ok nevylucuji ze to nekdy o vikendu prubnu.
Ty vyplacene USD na payPal lze pouzit k cemukoliv, nakupy na netu zaslanim na vlastni os ucet u ceske banky a nebo je to vazane na nejake zpratelene weby s aplikacemi a zbozim?

Igasek
Jak pise kolega, hele je pro tebe problem napsat par slovicek sam, neni fer to nekomu krast!
I kdybych se registroval nevim proc bych mel pouzivat nejakej tvuj kod za kterej pak dostanes bodiky, snaz se vic a jinde!
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak ohledně opsání textu nemyslel jsem to nějak ve zlém ale uznávám že jsem to zle napsal a navádí to k tomu. Igora (igasek) znám ze skupiny a vše v pohodě. Ohledně samotné aplikace opravdu se nejedná o warez či něco nekalého. Samotná aplikace se stahuje přímo z obchodu Play a další hry či aplikace které se stahují kvůli otestování a připsání peněz jdou jen a pouze přes obchod Play. Ve skupině je více lidí a pokud má někdo pochybnost může tam nakouknout zjistit oč jde a bude vědět na čem je. Tento projekt opravdu funguje i když chápu lidi že jsou dost nedůvěřivý.
Pro Androidě ano USD na PayPal jdou použít na cokoliv a nejsou na nic vázané. V té skupině na Facebooku jsou celkem tři podobné projekty i mnou ověřené které opravdu vyplácí.
https://www.facebook.com/groups/949480175080134/

Edit:Ještě doplním ohledně doplňování bodíků je to jednoduché. Pokud získáš pod sebe lidi tak vyděláváš zase o trochu víc. Navíc jak psal igasek získáš i ty něco do začátku.

Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

Přesně tak, ostatní aplikace tu má Mr.Oizo avizované v jiných vláknech. Tahle tu nebyla, tak jsem to sem hodil.

To, že sem dám svůj reff jako zakladatel tématu je snad normální, ne?
Ano aplikace funguje, vydělat 2,5 USD mi trvá cca 10 dní. Za měsíc jsem to stihl 3x. V nejbližších 72hodinách výjde nový upgrade a ještě by se měly zlepšit podmínky pro výdělek, tak uvidíme, co se pohne k lepšímu :)

Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

Tak upgrade vyšel, zafixoval snad všechny muchy co aplikace na některých zařízeních měla. Od té doby vše šlape jak má. Pokud by někdo chtěl zkusit, použíjte referal kód z prvního příspěvku. Díky

Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

dnes dalsi vyplata 2.5 usd

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Puget »

Jsem to taky zkusil a polovina 8 points aplikací mi skončí neúspěchem.
Nevíte čím by to mohlo být a co s tím?
screen:
Spoiler: zobrazit obsah
Obrázek
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

A napise ti 8b aplikace po spusteni neco jako awesome bla bla...? A nechas je ta ty 3 dny? Nekteri uzivatele si na to na fcb strankach uenta taky stezuji. V patek 10.4. By mel vyjit novy upgrade. Tak verime v to ze tam budou vychytane vsechny muchy.

Igasek
Příspěvky: 23
Registrován: 23. 3. 2015 14:39

Re: UENTO - výdělek USD stahováním aplikací z google play

Příspěvek od Igasek »

Dnes dalsi vyplata 5 USD

Odpovědět