Přidej se

Rychlá volba

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
DDR
Příspěvky: 35
Registrován: 25. 10. 2012 17:59

Rychlá volba

Příspěvek od DDR »

Nevíte někdo o nějaké aplikaci, která udělá rychlou volbu čísla jako u starších telefonů?
Prostě podržím 6 a budu volat domů, podržím 4 budu volat práce. Vím, že je to přežitek z tlačítkových telefonů, ale mě to vyhovovalo. Mám sice nejčastější kontakty v oblíbených, ale rychlá volba mi připadá lepší a rychlejší.
Huawei Ascend Y300-0100 ROM 0100V100R001C00B199

Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlá volba

Příspěvek od Punkevník »

Mám pocit že existují takové widgety, že si vybereš jméno z tel. seznamu a ono ti to udělá rychlej odkaz (ale je to na plochu)
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Rychlá volba

Příspěvek od jirkas »

ano je tam widget s názvem kontakt (je to 4x1 pole)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rychlá volba

Příspěvek od Exp »

Tady ty rychlé volby právě nahrazují widgety na rychlé vytáčení a sms, které Huawei přidal do základní výbavy. V G300 na GB fungují skvěle, v ICS samovolně mizí (i to byl jeden z důvodů proč jsem dělal downgrade). Na ploše si můžeš vytvořit novou složku a do ní si pak z plochy přesunout vytvořené zástupce na rychlé vytáčení. Je to rychlejší a pohodlnější než se nejdřív přepínat do aplikace volání (číselník) a tam to mačkat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Rychlá volba

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Já to řeším oblíbenými kontakty v tel.seznamu, když na kontakt najedeš,dáš upravit,tak je nahoře hvězdička, kliknutím na ní si kontakt přidáš do oblíbených,které najdeš při otevření tel.seznamu ,,pod hvězdičkou 8-)

betka
Neregistrovaný uživatel

Re: Rychlá volba

Příspěvek od betka »

DDR píše:Nevíte někdo o nějaké aplikaci, která udělá rychlou volbu čísla jako u starších telefonů?
Prostě podržím 6 a budu volat domů, podržím 4 budu volat práce. Vím, že je to přežitek z tlačítkových telefonů, ale mě to vyhovovalo. Mám sice nejčastější kontakty v oblíbených, ale rychlá volba mi připadá lepší a rychlejší.

Odpovědět