Přidej se

widgetpočasí - eye in sky

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Paja
Neregistrovaný uživatel

widgetpočasí - eye in sky

Příspěvek od Paja »

Zdravím, chtěla bych moc poprosit někoho kdo má ještě GB, jestli by pro mě neobětoval minutku času a vyzkoušel aplikaci eye in sky(z marketu),instalace vpořádku,ale problém hned s prvním widgetem,moc se mi líbí nastavení na REAL inkonky,v tel po rozkliknutí aplikace vše šlape,ale pokud si ji chci dát jako widget tak se ukáže jen loading...a nic víc,nechala jsem běžet třeba i hodinu,docela mě to mrzí jelikož je to velmi povedená aplikace na počasí,...aby se mi widget zobrazil...musím si ikonky na widgetu nastavit jiné,výběr vzhledu je sice rozmanitý ale prostě real je real,děkuji

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: widgetpočasí - eye in sky

Příspěvek od Exp »

Ahoj, tak jsem to vyzkoušel a dělá to u mě to samé. Prošel jsem veškeré nastavení a nic nepomohlo, takže se nejspíš jedná o nějakou chybu přímo v té aplikaci. Jedině zkusit počkat až vydají novou verzi, jestli to bude opravené. Nebo vybrat jinou sadu ikon (u ostatních je to ok a výběr je docela velký).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Paja
Neregistrovaný uživatel

Re: widgetpočasí - eye in sky

Příspěvek od Paja »

Ahoj díky za čas a vyzkoušení, asi je to opravdu nějakou chybou,škoda,jinak moc pěkná aplikace a zatím alespon u nás i pravdiva,mám nastavenu též jinou sadu ikon,možná aktualizace to opraví,děkuju za čas

Odpovědět