Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
nany
Příspěvky: 1
Registrován: 30. 4. 2014 9:03
Zařízení: GoClever quantum 4
Operátor: vodafone, t-mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od nany »

Ahoj lidičky, má zoufalost po 4 měsících zápolení s internetem v mobilu už nezná mezí, tak jdu rovnou k věci. Vím, že se to tady už řešilo, ale i tak jsem z toho mimoň. Jde o to, že telefon na wifi funguje jak výborně našlapaný švýcarský hodinový strojek, ale na velký průser jsem přišla ve chvíli, kdy jsem si koupila datovou sim od t-mobile.
Vodafone mi jde s internetem v obou slotech bez jakéhokoliv jiného nastavování, ale datová sim od t-mobile, je totálně odepsaná, jak ve slotu GSM tak WCDMA. Sim jsem musela aktivovat v jiném telefonu, jelikož v quantumu mi to vůbec aktivovat nešlo a nedej bože, jak jsem chtěla nějaké nastavení od operátora, to mi přišla zpráva, že nemám aktivovány nastavování pomocí sms, docela hodně jsem toho už vyzkoušela a přišlo mi, že tam spousta věcí k nastavení chybí, jako u blbečků na dvorečku a já už jsi docela hloupě připadám.
Docela mě zaráží to, že vodafone s tím telefonem žádný problém nemá a s t-mobilem dělá otřesné cavyky :-(.
Jinak žádné problémy s tel. nemám, snad jen, že mi zmizla ve foťáku ikonka na přední foťák a nikde to nejde najít (proč, neřeším, fotky stojí za prd). Díky všem, za nějakou ucelenou radu co s tím t-mobilem dělat, aby byl funkční, přece jen na wifi se člověk nedostane všude ... ;)

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

Hezký den všem,chtěl bych se zeptat na zálohu telefonu a sms,chci znova instalovat aktualizaci,co je nejvhodnější a jednoduché díky,zkusil jsem Titanium backup' stáhl,ale napsalo mi to něco teď už nevím co,že se musí přenastavit,jak program funguje,musím zálohovat každou aplikaci zvlášť děkuji

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Marek2000 »

Predem:

Spokojení uživatelé doporučují chytrý telefon - GoClever Quantum 4 z mall.cz :P
Jinak ja sem nic nezalohoval ono to tam zustlao. Nicmene dnes jde goclever na reklamaci zacal mi z niceho nic praskat display.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Telefon máme taky z mall ale musíme reklamovat :( Mikrofon chrčí a při volání není slyšet volajícího z GoClever!

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Marek2000 »

To sem mimojine psal do reklamace a zaclo mi zniceho nic praskat sklicko. Michale, kdyz odendas zadni kryt taky to tak smrdi? en smrad sem teda tez reklamoval ta zenska, kdyz si k tomu cuchla tak se zatvarila kysele.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Nene nic tam nesmrdí :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Já i když se mi GoClevry některý líbí,asi bych do nich nešel.Celkově jejich modely asi nejsou moc kvalitní,když už aj Alza u některých modelů píše "Toto zboží vykazuje zvýšenou míru nespolehlivosti. Před nákupem, prosím, zvažte výběr jiného modelu" A je fakt že nejvíc GoClevrů tam má v popisu Zánovní a nebo Použité zboží,takže vráceno lidma.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Musim potvrdit,ze ten smrad pod zadnim krytem mame taky
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od syntaxicek »

Tam něco roste? :D mrknu pak tátovi jestli mu tam něco už neraší.

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Marek2000 »

Ahojte,
Tak sem docela nastvany, servis mi vratil teda neopraveny goclever zpet. Udajne muzu si za to sam, ze sklicko prasklo, nicmene sem si jisty, ze to mou vinou nebylo, zaclo praskat samo od sebe. Ke smradu se vyjadrili, ze to je normalni, mne to neprijde, prijde mi, jakoby plasty byly skladovany nekde v nejakem spatnem prostredi.
K tomu, zre druha strana me hure slysi a ja ji tez se nevyjadrili, takze putuje opet do servisu, nicmene kdyz prvni reklamace nic nevyresila, nevite, jestli se pocita do souhrnu tech 4.? Kolega co mi od nich potvrdil, ye ot posle na posouyeni vzrobci to do toho neyadal, takye oni to vubec neresili, resp. puovodne chteli íéé ya orpavu sklicka, ale to dalsi neresili, bzt to tam pani yadavala.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Odpovědět