Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

To že jsou v té aplikaci,neznamená že je má ten telefon ;) .Podle toho co sem našel by měl mít Accelerometer,Gyroscope,Light,Magnetic field,Orientation,Proximity
.Koukni SEM a by očko v půlce stránky sou Sensory vypsaný i s typem atd
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

samurai70
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 3. 2014 20:55
Zařízení: GoClever Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od samurai70 »

To je pravda, ale třeba Android Sensor Box ukáže senzory, které jsou v telefonu a ty, které mobil nemá, jednoduše zobrazí přeškrtnuté, protože je nedetekuje... a v tomhle případě - i podle toho, co píšeš - tak třeba Gyroscope by měl mít, ale nefunguje kompas ani jiná app. která ho používá. Stejné je to s Magnetic field... tak jsem chtěl vědět, jestli to majitelům běhá nebo ne. Díky za odkaz...

samurai70
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 3. 2014 20:55
Zařízení: GoClever Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od samurai70 »

Pánové, nevíte někdo, co by mohlo stát za problémem s bluetooth? Mám mobil třetí týden, a prakticky každý den, když dvakrát, třikrát zapnu bluetooth, počtvrté už nejde zapnout... problikne ikona BT a nezapne se. Až po restartu je hned zapnuté. Takže mě teď každý den čeká restart, což otravuje (i několikrát denně) a je to jen kvůli téhle chybě. Neví někdo, o co by mohlo jít? Jde mi o to, jestli to není jen softwarová záležitost... jinak bych musel reklamovat, a to se mi nechce. Díky za případné komentáře.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Jaký máš FW ?

samurai70
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 3. 2014 20:55
Zařízení: GoClever Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od samurai70 »

Jestli vidim správně, tak 20140101 to je ale číslo sestavení, nevim kde je firmware...?

Serpantes
Příspěvky: 9
Registrován: 6. 11. 2013 8:00
Zařízení: GoClever Quantum 4
Firmware: org
Operátor: O2

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Serpantes »

Tolkokrát síce bluetooth za deň nezapínam, takže túto chybu som si nevšimol, ale mne to zas robí takú vec, že po spárovaní s bluetooth v aute sa po pár minútach telefón zreštartuje, sem tam v lepšom prípade iba odpojí. Iné telefóny fungujú krásne. mám chúť to hodiť o zem a kúpiť si Sony Xperia M dual alebo ešte počkám na Nokia Lumia 635.

samurai70
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 3. 2014 20:55
Zařízení: GoClever Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od samurai70 »

Jo jo, ale musim uznat, že za ty tři týdny, co ho používám dost aktivně, zatím všechno šlape, až na to špatně fungující BT... a máš pravdu, několikrát se mi v autě odpojil, nebo po spárování a povolení zařízení v autě už se při další jízdě nespojil a auto mobil ani nenašlo... tak to asi bude nejlepší ho vůbec nevypínat :-) To michalkalensky: nějaký nápad ohledně FW ??

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Myslel jsem to č. sestavení :) Máme tedy všechno šlape v pohodě...

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Tak,a zaciname mit s tim founem pekne problemy :-( , takze bud ho brzo moji rozslapu a nebo poslu na relamaci...

1) Kdyz si volame, porad se mi ztraci, a vime jiste, ze ma stale plny signal, proste uplne se mi utlumy jeji hlas, pak za moment zase naskoci a slysim ji normane.

2) Kdyz si pusti z prehravace pisnicku (jakoukoliv mp3 skladbu), tak ji to hraje NE z reproduktoru, ale do SLUCHATKA...Takze nic neslysi, ani kdyz ji nekdo vola, a ani, kdyz chce poslouchat pisnicky pres vestaveny reproduktor...

3) Kdyz chce psat smsku pri nabijeni, telefon neni schopny napsat pismeno, ktere my chceme, tapnu na 5ku, chc napsat J, ale napise se mi vse okolo tlacitka 5, jen ne JKL :-D, k zblazneni toto...

Vi nekdo, co s tim smejdem delat? Uz NIKDY levny telefon... diky moc za rady a typy :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Jestli ještě nemáš, tak nainstaluj nejnovější firmware nebo by možná stálo za to zkusit tovární nastavení (jestli to nedělá od začátku, mohlo by to pomoct). Nic víc s tím asi doma neuděláš. Pak jedině reklamace. Pokud reklamuješ 3x stejnou závadu, můžeš zkusit požádat o vrácení peněz.

Jinak ne všechny levné telefony jsou problémové. Máme doma už delší dobu Vodafone Smart Mini (vyrábí ho Alcatel), který se prodává za 1277 kč a zatím šlape jak hodinky. A těch příkladů bude určitě víc. :) Ono tady v té nejnižší cenové kategorii je asi větší riziko, že se objeví nějaký nepovedený model, ale od toho je záruka. A taky je vždycky dobré si před koupí přečíst zkušenosti ostatních majitelů. Ale to teď neříkám, že Quantum 4 je nepovedená, myslím to obecně.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět