Přidej se

Pouzdra/kryty - GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Pouzdra/kryty - GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Nikde stále nemužu najít nějaké pouzdra/kryty k prodeji nevíte o něčem? Ale ještě je asi relativně brzo ale chtěl bych nějaké stihnout koupit do Vánoc ;)
Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 24. 1. 2014 14:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od Pavel »

Asi bych zkusil hledat na netu :lol: :lol: :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od mvlas »

Nasel jsem pouze rozmerove skoro shodne, ale nesedi fotak a nekdy asi ani ostatni vyrezy. Hodne blizko jsou
Xperia L V SL Acro
ZTE Grand
LG OPTIMUS P970
a jeste Prestigio 5400 a 4044, ale ten ke kazdemu mobilu asi dodava sve pouzdro

Snad az casem.
V obchodech uz maji folii na display - ja ji uz mel v baleni.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od michalkalensky »

asi jste mě špatně pochopily já myslel oficiální pozdra/kryty na tento telefon které jsou zobrazené na krabici od telefonu dám sem foto :) A právě ty se ještě nikde neobjevily....nebo aspon já jsem nenašel vy jo?
8wx5.jpg
Ano folie na displej je už v balení ale nebude nijak extra kvalitní máte ji u někdo nalepenou ? Popřípadně jak jste lepily bublin ? ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od Exp »

Tak to jsou přímo barevné plastové kryty na té krabičce ne? :) Asi je na to ještě brzo.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od michalkalensky »

mno také mi to nějak připadá,že je to jenom jakoby kryt baterie místo té základní co už v telefonu přímo je :( No uvidíme radši bych byl pro nějaký silikon protože to zpracovaní z nejlevnějšího plastu u GoClever Quantum 4 to by spadlo jednou nazem a myslím,že by to už křuplo :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od mitsuu84 »

To sou jen barevný zadní origo kryty na výměnu.. "Dress your QUANTUM 4 thanks to colour back panels.It is only your choise! Choose one or more from 5 available panels:Lime green,Royal blue,Hot pink,Sky blue,Wild Red"
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od Lencucuna »

Ahoj, mobil jsem objednala na Mall v předprodeji 4.10., dorazil 31.10. Ochrannou folii z krabice jsem už nalepila, bublinek po straně jsem se nezbavila, beru to jako dočasnou záležitost. Kupon na Skinzone byl přibalený, včera jsem konečně objednala a píší, že do 14ti dnů by mi ho měli bezplatně doručit, pak napíšu, jak to dopadlo.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od michalkalensky »

a jak velká je sleva jestliže máme kod na ten skinzone? :)

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Pozdra/kryty

Příspěvek od Lencucuna »

je tam uvedená cena 199 + poštovné a když se zadá ten kod,tak je to vlastně celé grátis, vztahuje se to samozřejmě na ten polep zadní strany. jinak je tam ještě při objednávce nabídka na slevu na ochrannou folii na celé tělo ve výši 25%.

Odpovědět