Přidej se

GoClever Fone 450Q

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od mitsuu84 »

Ja něž to dočtu tak uz tam je nejakej edit :-D .To blikani tlacitkama je dobrá věc,kdyz chybi notif dioda.Sem taky kdysi pouzival.Jen asi když to bude blikat celou noc,tak spotreba baterky bude vetsi jak u male notif diodky ne?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od Androidě »

To asi jo ale me v noci nikdo nevola a foun casto prepinam do airplane.
Navic jak to blika nepravidelne jak jsem zminil a app si zije tak trochu svyml"zivotem"mi to prijde od autora i jako zamer.kvuli uspore energie a i kdyby ne.ledky maji diky zvetsovacim cockam.spotrebu nula cela nula nic ;)
Jo a při nabíjení naštěstí neblikají...ono by to přes noc spíše rušilo, no. ;)

Akorát mě při instalaci Framaroot, zarazila hláška že může kdykoliv i bez mého vědomí používat fotoaparát (třeba mě bude tím předním očkem šmírovat :mrgreen: ) a hlavně u MTK Button LED že může číst vše co na key napíši, kromě hesel....jako používat IB tak bych do toho nešel, ale to používám jen na stolním PC a občas iPadu mini.

Další video, pořízené GoClever Fone 450Q, musím uznat že videa jsou daleko lepší než fotky, samo chybí jakákoliv stabilizace a je vidět jak čočka doostřuje, nebo to lze udělat ťuknutím na objekt ručně, ale hodně dobré, ostatně posuďte sami.

Zde je video v původní kvalitě, YT jej trochu zmrší a není valné i když dám 720p HD
http://uloz.to/xvevUGKw/vid-20140119-182015-rar 60.28 MB

Když jsme u toho štelování :mrgreen: root mám takže mohu dělat co se mi zachce, jak se prosím jmenuje ta app jak se nechají nastavit tlačítka +/-VOL k odemykání founu? nějakou co opravdu chodí.
Ono když mám telefon v pravé ruce, palec se o ně přesně opírá na pravé straně, bylo by to pohodlnější, než ukazováčkem mačkat to nahoře. ;) ;)
Naposledy upravil(a) Exp dne 3. 5. 2014 11:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn odkaz na nefunkční video.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od davehanz »

To Androide: promin,asi sem se ne schvalne opakoval,mozna to prehledl,mozna ne,nevim :-).Ze by to byla fakt chyba???

Jinak kde tu appku najdu na to rozblikani tech diod??A je tedy potreba mit ROOT,aby mi to fungovalo?Pises,ze by to melo jit i na ostatnich telefonech...to znamena i na GC quantum 4?Moji se to hrozne moc libi a chce to ;-)
diky
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od Androidě »

V poho ;) aplikaci MTK button LED si stáhni zde:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2330551
Až ji spustíš tak přímo v ní udělej update na poslední v0.0.4.0
Nastavení (až budeš mít root) je jednoduché, dej "LED On" a v "Activate in Accessibility" v služby, aktivuj MTKButtonLed na zapnuto.

Jak funguje, si shlédni na videu co jsem dal, pokud máš chipset od mediateku, na 90procent pojede.

Ještě před instalací, proveď ROOT bez něj app nefunguje, je to hlubší zásah do systému.

ROOT Uděláš takto:
1) Ze stránek si stáhněte aktuální verzi aplikace Framaroot http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2130276 a uložte si jí na kartu v tel.
2) Povolte instalaci "Neznáme zdroje" (Nastavení-> Zabezpečení)
3) Nainstalujte app Framaroot
4) Spusťte ji
5) Vyberte si jestli chcete instalovat Superuser nebo SuperSU
6) Někdy se uvádí ,že je potřeba ručně vybrat exploit,ale mě ho to vybralo automaticky,pokud jich máte na výběr víc,zvolte Boromir (ten je kompatibilní s procesorem,které má 570Q a to je MTK).
7) Potvrďte a jakmile Framaroot dokončí svojí práci vyskočí tabulka s výsledkem,pokud je Success :-) .. tak potvrďte a zařízení se restartuje,pokud ne,restartujte ručně.
8) Máte Root


Jinak v té Framaroot, já použil "Install Super SU" a volbu "Faramair" možná u tebe bude fungovat ta první boromir, to nevím.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od davehanz »

Uzasny navod,diky moc za nej,tohle udela radost a pomuze nejen me,vazne diky moc :-).

Ted jeste nejak zjistit,jestli to pojede a bude fungovat i na tom GC Quantum 4.
A timto ROOTem taky prijdu o zaruku?Mozna hloupe otazky,ale ja to vazne nevim,diky za vycerpavajici odpovedi ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od Androidě »

Návod není můj, je to zkopírovaný z AF.
O záruku nevím zda přijdeš ale myslím že tohle nikdo v případě hw problému vůbec řešit nebude a když se ho budeš chtít zbavit, tady je návod, v patřičném spoileru:

Kód: Vybrat vše

http://androidforum.cz/goclever-fone-570q-dual-sim-5-7-t45539.html?hilit=570Q

z něj jsem taky čerpal a myslím že jednodušší už to ani být nemůže, nebo tuším pomůže HR, flashnutí čistou ROM hje každopádně nejjistější, pokud ji ovšem seženeš, na stránce GC prakticky nejsou.

EDIT:
Hele určitě písni jak a zda vůbec to chodí, pokud máš možnost tak šoupni i vídeoó :D

Jako tuhle šikovnou věcičku, díky otevřenosti aOS nám mohou třeba majitelé lumií s WP, jen tiše závidět.
Já bych se po tom možná ani nepídil, kdyby vestavěná notifikační LEDka nebyla zaslepená no :lol:
Je to opravdu škoda, při událoastí na FB svítí/bliká modře, při hovoru či smsce zeleně a při nabíjení svítí červeně, ukazuje uplně še a ti pitomci v gc ji nechají zaslepenou....to by mě fakt jeblo no :|

O majitelích iPhone s iOS7 ani nemluvě, apple si na tyhle fíčurinky nepotrpí a tak přísgtroje nemají led žádnou...tedy kromě těch podsvětlující IPSpanel.
Maj ale fajn notifikaci a snad to přinesl iOS, při zmeškané události, telefon asi každých třicet? sec. výrazně cinkne, nedá se to přeslechnout, něco takového kdyby pralosluníčko a já ledky přehlédl, bych na anroida docela bral, neví někdo o něčem?
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od Exp »

To blikání senzorových tlačítek vypadá dobře. Podle mě plnohodnotná náhrada za notifikační diodu. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od davehanz »

Jj,souhlasim,na tom videu je to uzasny pokoukanicko,LEDky sviti jak o zivot,vypada to vazne moc hezky ;-).Jse rad,ze tu mame takove testujici borce :-).Uprimne,daleko hezci a ucinnejsi nez obyc notif.dioda :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od Androidě »

Jj...taky to tak vidim.vic nez plnohodnotna nahrada :lol:

Tady je fotka z namesti v tyne nad vltavou.odkud jsem pred chvili vyrazil do plane...mlha posmourno.mirne mzi
a sest nad.nic moc ale je celkem prijemne ;)

Na fotce je naplno videt jak moc u digitalu zalezi na citlivosti...u klasiky by fotka vysla vyborne.u digi si musi clovek hodne hrat s hodnotami nastaveni a mit poradny kompakt ci zrcdlovku...
Přílohy
uploadfromtaptalk1390207299608.jpg
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Fone 450Q

Příspěvek od davehanz »

To Androide:ty mas ten bily,ze?podle toho videa...jinak,jak vypada v cerne barve v realu,videl jsi ho nebo ne?Ja ho budu objednavat co nevidet,a nevim,pro kterou barvicku se rozhodnout ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět