Přidej se

Goclever A73 tovární nastavení

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
goofanek
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 4. 2015 12:17

Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od goofanek »

Zdravím všechny,

mám problém, syn si zablokoval tablet a nám se nedaří se dostat do recovery menu...už jsem vyzkoušel různé kombinace tlačítek a jiných srand, ale zatím marně...

má někdo nějaké řešení? krom hození o zeď, to udělám brzy sám :D

díky moc

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od Exp »

Ahoj. :) Zkus tablet vypnout, stiskni VOL+ a připoj nabíječku. Mělo by se objevit logo ležícího Androida. A pak stisknout POWER. Tím by se to mělo restartovat do recovery.

Předpokládám, že standardní VOL+ a POWER jsi zkoušel.

Pokud by to nezabralo, tak pak jedině zkusit přeinstalovat firmware. Na oficiálním webu goclever.com/cz/cz vyber Podpora - Aktualizace softwaru. Tam naťukáš typ tabletu a zobrazí to soubory ke stažení. Firmware se instaluje přes aplikaci pro Windows (Update application). Je tam manuál v češtině jak na to. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

goofanek
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 4. 2015 12:17

Re: Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od goofanek »

ten krám se nechce připojit k pc...a "instalační tlačítko" mačkám a nic se neděje, tak s tím asi fakt třísknu

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od Mr.Oizo »

Nevím zda je to i zvůj případ ale já měl verzi A93.2 a tam měli v manuálu špatně popsaný postup.
V bodě č.6. jsem měl udělat tohle dle manuálu:
6) Turn off your tablet. Press and hold Back button next connect to microUSB cable. When computer
find new hardware release button. Windows will ask you for the driver for your device – please point
UsbDriver folder located in LiveSuitPack_1.05 folder
TIP: You can verify if the driver has been installed correctly by clicking on your Windows device
manager. A properly installed driver should look like below

Správně to má jít takto:
musíte držet tlačítko hlasitost +, zapojit USB kabel a 5x stisknout tlačítko pro start. Následně se Vám tablet připojí k tabletu a začne přehrávat – pokračujte dle návodu.

Tak vyzkoušej zda to není i tvůj problém.

Edit: Jen pro info také mám tento tablet který je vhodný jako prkénko na krájení :D Naběhne pouze logo androida s vykřičníkem ale do recovery se taky nedostanu ale dříve to šlo. Dle servisu jedině to tam poslat a oni to ocení nejspíše výměna desky. Takže GoClever už my nesmí do baráku i kdyby byl snad zadara. :D

goofanek
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 4. 2015 12:17

Re: Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od goofanek »

no, nestalo se tak...takže na to asi kašlu a poletí do koše...a odepsali mi ze servisu, že by to mohli odblokovat pouze tam...což netuším, kolik za to budou chtít...a goclever, naposledy :D

Jakub takac
Neregistrovaný uživatel

Re: Goclever A73 tovární nastavení

Příspěvek od Jakub takac »

Nevíte jestli je na desce resetovi tlačítko

Odpovědět