Přidej se

Displej Goclever insignia 550i

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Bugy
Neregistrovaný uživatel

Displej Goclever insignia 550i

Příspěvek od Bugy »

Dobrý den, praskl mi den po koupení displej na mobilu goclever insignia 550i. Zkoušel jsem to reklamovat,ale neuznali.
Nevědel by někdo z kama sehnat nový displej za solidní peníze?
V servise mi řekli že oprava je za 3500kč i s prací, což je celkem moc na to že mobil stál 5000kč.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Displej Goclever insignia 550i

Příspěvek od Exp »

Ahoj, díval jsem se u nás a na zahraniční weby (ebay, aliexpress atd.) a samostatně displej se mi na tento telefon nikde najít nepodařilo. Zkus se zeptat v servise, jestli by ti neprodali jen displej nebo rovnou ten přední panel a na kolik by to vyšlo. Kdyby sis to vyměnil sám, tak by to mohlo vyjít třeba o 1000 kč levněji.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Bugy
Neregistrovaný uživatel

Re: Displej Goclever insignia 550i

Příspěvek od Bugy »

No do servisu jsem volal včera a řikali mi, že to maji pouze na objednavku od dodavatele ty displeje a že se musí vyměnit celý displej s dotykem atd a že to bude stát s prací 3500, ptal jsem se jestli by mi neprodali ten displej,ale bylo mi řečeno že mi ho prodat nemůžou a jestli to chci spravit tak že to udělaji oni.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Displej Goclever insignia 550i

Příspěvek od Exp »

Jo tak to chtěli vyměnit celej ten přední panel. Je to jednodušší, než kdybys měnil samotnej displej, kterej je do toho panelu většinou vlepenej). Tak jedině počkat, jestli se ten díl někde neobjeví na prodej, zkusit prohlídnout inzerce, jestli někdo neprodává ten stejnej telefon nefunkční a vyměnit si to, jít do té opravy za 3500 kč a nebo ho zkusit prodat na díly - pokud bys ho prodal za víc jak 1500 kč, tak je to lepší než ho nechávat spravit (mohl bys pak koupit rovnou novej).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět