Přidej se

ZTE Blade L2

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

ZTE Blade L2

Příspěvek od michalkalensky »

Telefon má 5 palcový displej s rozlišení 854 × 480 pixelů. Na zadní straně nalezneme 5Mpx fotoaparát s LED diodou a autofokusem, který dokáže nahrávat videa v rozlišení 720p. Baterie má kapacitu 2 000mAh. Telefon má čtyřjádrový procesor MT6582M s taktem 1,3 GHz. Operační paměť má velikost 1 GB, grafickým čipem je pak ARM Mali-400 MP. Při začátku prodeje v dubnu nebo květnu bude již telefon vybaven nejnovějším Androidem 4.4 KitKat.

Obrázek

Obrázek

ZTE Blade L2 se začne prodávat v jednoSIMkové variantě v České republice v dubnu nebo květnu, cena by měla být do 4000 Kč.


michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: ZTE Blade L2

Příspěvek od michalkalensky »


michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: ZTE Blade L2

Příspěvek od michalkalensky »


michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: ZTE Blade L2

Příspěvek od michalkalensky »

Tak co si o něm myslíte? Mě připadá, až bude na trhu tak asi v ČR bude nejlepší volba v poměru cena/výkon jestli bude stát 4 000 Kč ;) A zdá se mi to až moc levné na ten procesor,displej atd akorát menší nevýhoda,že na ten 5 palcový displej je krapet menší rozlišení :lol:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ZTE Blade L2

Příspěvek od Exp »

Pokud bude cena do 4 tisíc, tak to bude hodně zajímavej kousek. :) Jen teda to rozlišení displeje je na 5" dost nízké. Mohli tam dát klidně 4,3 nebo max. 4,5" displej - při rozlišení 854 x 480 px by byl jemnější, zobrazil by úplně stejný obsah a hlavně by pak byl celý telefon kompaktnější (menší rozměry, hmotnost atd.). A nebo teda 5" s lepším rozlišením, aby se tím víc využila výhoda velkého displeje. Takhle tam těch 5" podle mě trochu ztrácí smysl. Ale jinak ostatní parametry jsou ok.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTE Blade L2

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě vzhledem připomíná modely od LG,jak maj tu levnější hranatou řadu.Jinak parametry dobrý i když rozlišení displeje by si zasloužil větší.Ale zas s cenovkou do 4tis Kč bych i tohle zkousl,i když třeba GoClever Quantum 500 je na tom parametrově skoro stejně a cenovku má ještě nižší.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět