Přidej se

Xiaomi

Fórum o Xiaomi. Mi9 Mi9 SE, Redmi Note 7 a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi

Příspěvek od mitsuu84 »

Tady je docela dobrej článek Telefon Xiaomi Mi3: 5 bodů, kterými vás dostane .

A na to HoangMi ted koukám a dobrá mašinka a dá se objednat za 179.99dolaru(cca 3400kč) + poplatky třeba tady http://www.jsxltech.com/collections/c1- ... smartphone
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi

Příspěvek od mitsuu84 »

Příchod Xiaomi Hongmi s WCDMA potvrzen šéfem Xiaomi.Když nedávno představila čínská společnost Xiaomi model Hongmi (Red Rice),mnoho lidí mělo nepokrytou radost z toho,že se zde konečně objeví telefon za opravdu nízkou cenu,který ale zároveň nabídne slušnou výbavu a pověst kvalitního výrobce.Radost ale zanedlouho vystřídalo zklmání z toho,že přístroj obsahuje čipset od MediaTeku,který podporuje pouze TD-SCDMA 3G sítě,jehož kvality si mohou vyzkoušet pouze uživatelé z Číny.Postupem času se vyrojila řada spekulací o příchodu verze přístroje s podporou WCDMA sítí,která by znamenala možnost plné využitelnosti i pro uživatele,kteří nejsou z Číny.Nyní si již ale můžeme být příchodem modelu s podporou „nečínských“ sítí téměř jisti,zakladatel a výkonný ředitel společnosti Xiaomi Lei Jun tuto skutečnost potvrdil v příspěvku na čínské mikroblogovací síti Weibo.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi

Příspěvek od maxXx »

Konečně má modely tohoto výrobce v nabídce první velký dodavatel... ceny jsou docela dobré v porovnání s konkurencí...
Kdybych šel do koupi tohoto telefonu, tak určitě od ověřeného prodejce což xiaomi-shop.cz rozhodně není...

http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... ext=xiaomi

TSbohemia to bere od dovozce http://xiaomimobile.cz/
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Xiaomi

Příspěvek od Exp »

Ono už tyto telefony prodává víc velkých obchodů. Alza, CZC, Mironet (ten má u některých modelů ještě lepší ceny než TS Bohemia), atd. :) Bohemia má zase na všechno dopravu zdarma, tak je to potřeba propočítat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi

Příspěvek od michalkalensky »

tak na bohemia jim mužeš napsat, že jsi našel jinde levnější cenu a oni ti dají levnější cenu :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi

Příspěvek od mitsuu84 »

To michalkalensky: Ale to se tejká jen ofiko obchodů ne?Xiaomi shop a podobný sou jen "překupníci" když to tak napíšu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi

Příspěvek od michalkalensky »

na xiaomi shopu ho mají skoro za stejnou cenu jako bohemia ale tady je asi nejlevnější podle heureky http://www.aaacigareta.cz/Produkt.aspx?ProductID=10854 ale pokud napíšeš bohemii s tímto odkazem tak by ti měli dát minimálně stejnou cenu ale to v tomhle případě vylučuji si myslím :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Xiaomi

Příspěvek od Mr.Oizo »

michalkalensky píše:tak na bohemia jim mužeš napsat, že jsi našel jinde levnější cenu a oni ti dají levnější cenu :lol:
Vyzkoušeno a pokud se jim ozveš s jinou cenou tak ti ani neodpoví. Vyzkoušeno asi na 3 produktech a dělají mrtvé brouky.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi

Příspěvek od michalkalensky »

To je zajímavé já jsem se tedy vždy domluvil :lol:

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Xiaomi

Příspěvek od Mr.Oizo »

Já dříve (pár let) také ale poslední cca rok se nedaří a stejnou zkušenost mají i kolegové v práci a kamarádi plus se dá najít i nespokojenost na facebooku.

Odpovědět