Přidej se

Xiaomi Mi3

Fórum o Xiaomi. Mi9 Mi9 SE, Redmi Note 7 a další modely.
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od Pavel »

Z Nekena jsi byl taky nadšený a po pár týdnech našel jednu chybku a hned nový mobil :lol:
Tak jsem zvědav jak dlouho ti vydrží tento stroj. Půl roku :lol:
Máš ho chvíli a už přemýšlíš nad tím že další mobil bude od Xiaomi.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od mitsuu84 »

I kdyby mu vydržel měsíc,je to jeho věc.Že ty si nechceš (nebo nemáš finanční možnosti) na novej mobil neznamená,že ty možnosti nemaj ostatní.Pokud na to má člověk,tak klidně at si mění mobil co 2 měsíce.Neber to ted nějak rejpavě nebo zle,ale co kdo řeší novej mobil,tak tam píšeš hned že k čemu novej a že ho má chvilku a proč novej atd.Vše je otázka peněz a priorit.Ten kdo je sám a vydělává si sám pro ebe má jiný možnosti,jak někd,kdo už třeba má rodinu a peníze radš dá do rodiny jak do mobilu.Já se zařek před léty že drahejk mobil už ne a držel sem se v cenovkách do 4tis...ted teda sem tu cenu přešvihl a o dost,ale zas po odečtení ceny za bejvalej mobil,sem na 3500 Kč dopaltku.

Jinak díky Michale za recenzu a postřehy.Mi3 je dobrej mobil,jen mě osobně by 16GB nestačilo skrz mapy k navigaci atd...Nemožnost pamět rozšířit o SD kartu je snad jediná slabina toho modelu.Jinak výkonem a desingem je to povedenej stroj.Já xiaomi vyškrtl z hledáčku (chtěl se Redmi Note LTE) skrz Miui,ta ROM mi nesedí a nelíbí se mi.Tak hlavně at Mi3 slouží a šlape jak hodinky ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od michalkalensky »

Pavel píše:Z Nekena jsi byl taky nadšený a po pár týdnech našel jednu chybku a hned nový mobil :lol:
Tak jsem zvědav jak dlouho ti vydrží tento stroj. Půl roku :lol:
Máš ho chvíli a už přemýšlíš nad tím že další mobil bude od Xiaomi.
Měl jsem chut zase vyzkoušet něco nového a taky už když jsem měl Mi Band tak mě na Nekenu nešel takže to bylo také rozhodující. Pak jsem nad tím popřemýšlel, dal dohromady finance, objednal a za 2 týdny byl doma :) A co je na tom,že píšu, že někdy výhledově můj další telefon bude zase Xiaomi když mi vyhovuje a hlavně MIUI z toho jsem úplně nadšený z těch možností nastavení :)
mitsuu84 píše: Jinak díky Michale za recenzu a postřehy.Mi3 je dobrej mobil,jen mě osobně by 16GB nestačilo skrz mapy k navigaci atd...Nemožnost pamět rozšířit o SD kartu je snad jediná slabina toho modelu.Jinak výkonem a desingem je to povedenej stroj.Já xiaomi vyškrtl z hledáčku (chtěl se Redmi Note LTE) skrz Miui,ta ROM mi nesedí a nelíbí se mi.Tak hlavně at Mi3 slouží a šlape jak hodinky ;)
Nemáš zač a díky! ;) Navigaci mám koupenou Sygic, která zabírá cca 100-200 mb místa takže to není tolik, hudbu mám cca 800 mb, pak nějaké ty hry, aplikace ty mě pochopitelně zabírají nejvíce, ale i tak mám stejně ještě dostatek místa cca 6 GB volného. Takže mě zatím ta sd karta netrápí, ale uvidím jak to bude v budoucnu (popřípadě na něco použiji OTG). Mě právě MIUI sedí a to dost opravdu jsem z toho nadšený z té velké možnosti nastavení a přizpůsobení podle sebe. A ještě jsem dost nadšený z fotoaparátu a displeje, který má krásné barvy. Fotoaparát fotí velmi rychle a kvalitně. Ještě sem příští týden přidám nějaké fotečky a video. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od Pavel »

Je to ale taky o skromnosti. Proč měnit telefon když je funkční a vyhovující. Nepotřebuju mít ten nej telefon jen proto, abych se s tím mohl chlubit. Samozřejmě je to každého věc za co utratí svoje peníze.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od davehanz »

Pavle, v tomto se musím Michala zastat.... Funkční ho právě moc neměl, co vím tady z fóra, tak neměl funkční GPS, což u mě je velmi, velmi podstatná a důležitá věc, bez které bych se dnes neobešel, pak mu tam nešla tuším ještě nějaká věc, už přesně nevím.
Jasně že je to každého věc, za co utratí své peníze. Já mám třeba 76 mobil, prostě mě to baví střídat, zkoušet, testovat,měnit. A to mám rodinu, zkrátka koníček. Takže to co jsi napsal, já osobně si myslím, že bylo trochu zbytečný a nevhodný, ale to je asi na jinou diskuzi. Zase na druhou stranu je to tvůj názor, a máš na něj právo. Ale napsat tohle mě, tak tě pošlu velice rychle tam, kde slunce nesvítí :-D ale nic proti ;-)

A tobě Michale gratuluju k novému smartphonu a přeju úspěchy, ať tě prostě baví a dobře slouží :-)
A omlouvám se trochu za OT, ale nemám rád takové názory a řeči, že někdo byl unešený i z předchozího modelu..atd... Já byl VŽDY unešený z každého mobilu, proto sem ho taky vždy koupil, bohužel až postupem času o něm člověk zjistí víc. A dost už, sorry ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od Pavel »

Tak to se dá přeci řešit reklamací ta GPS, nebo ne?
To Davehanz: teď upřímně, to Tě někdy nemrzí že jsi utratil peníze za tolik telefonů, i když jsi je třeba nutně nepotřeboval? Mohl sis koupit spoustu jiných věcí. Ale chápu že každý má jiný koniček :D
Mě by to přišlo zbytečný utrácet každou chvíli za nový mobil.
Tak to nechápejte nějak zle ;)
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od davehanz »

Určitě toho nelituju, naopak. Jak sem psal, je to můj koníček, rád to měním.
A tento kousek se mi taky líbí, ale neudělal na mě to pravé kouzlo ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od mitsuu84 »

Už vedete debatu hodně mimo téma Xiaomi Mi3 ;) .Takže pro pokračování se můžete vyřádit ve vlákně Co je pro vás důvodem,ke koupi novýho smartphonu?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od mitsuu84 »

Xiaomi pro tenhle model testuje právě android 5.0 Lollipop.První testovací verze by se do oběhu měly dostat udájně do 1-2 tejdnů ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Mi3

Příspěvek od michalkalensky »

Bohužel to zatím nebude oficiálně od Xiaomi, ale neoficiálně od někoho jménem Ivan :)

Odpovědět