Přidej se

Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Fórum o Xiaomi. Mi9 Mi9 SE, Redmi Note 7 a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak sem využil slevy u TS Bohemie a pořídil si taky Redmi Note 4 Global ve verzi 4/64 .Možná i proto že se u nás ted v rodině Xiaomi docela rozjelo (bratránek,jeho přítelkyně,strejc,ženě sem koupil Redmi 4X,moje máti si koupila Redmi 4A :D . Mám Nota 4 od pátku a zatím naprostá spokojenost. Taková klasická placka,takže když mi na stole leží Xiaomi a Note od Lenova,chvilema nevím kterej je kterej. Jedniný co mě trocha zarazilo,tak že sem chtěl odemknout bootloader a tam to má xiaomi docela zabržděný. Pár hodin sem čekal na schválení a pak sem cca 58 hodin musel čekat na odblokování aplikace pro UNLOCK (xiaomi má podmínku XX hodin telefon používat s přihlášeným Mi učtem než dovolí odemknout). Dned naštěstí limit vypršel,takže sem odemkl,nahrál TWRP recovery a místo Stable Global Miui 8 ROM sem nahrál Global Beta Miui 9. Oproti Miui 8 mi přijde pocitově svižnější a i menu atd je trošku jinačí. A mimo téma,je sranda že skoro každej shop se chlubí tím že k telefonum xiaomi dává ZDARMA to jejich Mikey tlačítko,ale to že je uplně k ničemu pač na androidu 6+ nefunguje už nikde nenapíšou :lol: .

To Pavel: Co to zahřívání při nabíjení? Vyřešil si to nějak? Mě osobně se nabíječka ani telefon nezahřívá při nabíjení
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od Pavel »

Mě se zahřívá ten adaptér. Telefon ne. Nijak jsem to nevyřešil. Ještě zkusím jinou nabíječku.
To Mikey teda nefunguje? Já to tam měl jednou a nějak mi to nešlo. Ale to jsem si říkal že je chyba asi u mě.

Jinak mobil funguje bezvadně, jen se mi občas seká prohlížeč fotek. Dělá ti to taky?
Koukám že tu moji 3GB verzi mají o 500 kč levnější :( než když jsem ho kupoval já.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě se právě adaptér nezahřívá. Mikey nefunguje,co sem koukal i na miui forech,podporu má to tlačítko do androidu 5.0 a pak už ne. Leda nějakou alternativní aplikaci,ale ty sem zkoušel 2 nebo 3 a ani jedna nefungovala. Takže všude se chvástají jak ti k telefonu dávají něco zadara,ale že to je uplně k ničemu už tam nenapíšou :D

Co do prohlížeče fotek,tak nemám pocit že by se mi sekal. Je fakt že sem tu galerii zkoušel jen chvilku,primárně už nějakej ten rok používám QuickPic. Ale moja na Redmi 4X používá jen miui galerii a nestěžovala si že by se nějak sekala nebo podobně.

Tak ono telefony dou s cenou dolů a u Xiaomi už chystaj řadu 5 a už se tuším i prodává Note 5A,takže ceny 4kové řady musí dolů. Mě ta 4GB/64GB verze vyšla na 5090 Kč,pač minulý pátek mělo TS Bohemia na některý zboží "Black Friday akci" .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak po tejdnu používání docela zklamání a to co do kvality telefonu. Včera sem si ve tmě všiml že mi spodní stranou prosvítá podsvit tlačítek a že to je tím,že se mi odkepuje displej (nebo to dotyk sklo či co to je). Takže v pondělí do TS Bohemia a sem zvedavej jak se k tomu postaví:-(
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

janosec
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 1. 2018 17:38
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Firmware: 32 GB
Operátor: T-Mobil
Bydliště: Bohumín

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od janosec »

Zdravím všechny na tomto foru. Dosud jsem pracoval s NOKII c5. Jsem nováček, který si pořídil Xiaomi Redmi Note 4. Global. Koupil jsem ho u firmy ExaSoft holding. Bohužel k tomu není žádná uživatelská příručka. Takže pokusem a omylem jsem to zprovoznil. Zálohuju to na Googlu (nevím ani co vše zálohuju) a snad to bude stačit.Když ho připojím k PC tak mevidím žádné adresáře. Po pročítání tohoto fora jsem narazil na uživatele mitsuu84 , který píše, že to je snad nějak zablokované. Poradí mi někdo jak se dostat k adresářům. Děkuji Janošec.

Ceso89
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od Ceso89 »

Zdravím parťáci....hele přicházím s takovou prkotinou...trošku mě překvapilo, že když mi někdo napíše v Messengeru, tak se mi nezobrazuje žádná bublina na ploše jako běžné v jiných telefonech :roll: ....jde to nejakym způsobem přenastavit prosím ? Díky za odpověď ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od Exp »

Ahoj,

jde to. Ve výchozím stavu je to v MIUI nastavené tak, že to firewall blokuje jako vyskakovací okno. Takže otevři aplikaci "Optimalizace", tam "Povolení" - "Správa povolení" - najdi v seznamu aplikací Messenger, otevři a dole zapni "Zobrazovat vyskakovací okna". :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM

Příspěvek od mitsuu84 »

To Ceso89: Možná stačí to povolit jen v aplikaci messenger. U sebe na Note 4 ani u Redmi 4x sem v nastavení telefonu nic povolovat nemusel. Stačilo po nainstalování aplikace messenger v nastavení aplikace povilit "okénka chatu"
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět