Přidej se

Gigabyte GSmart ROMA R2

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Exp »

Mně se Huawei G300 při nabíjení taky trošku zahřívá v zadní straně. Stejně tak Lumia 820. Ono nějaký menší zahřátí u nabíjení je normální. Ale nesmí to být moc, třeba že na tom neudržíš ruku nebo něco. :)

Jinak na ty dotyky můžeš ještě zkusit udělat tovární nastavení, jestli tam nebude nějaký softwarový problém. Pokud by to nepomohlo, tak jedině reklamace.

Nebo pokud bys měl telefon jen krátce a koupený přes internet, tak ho můžeš do 14 dnů bez udání důvodu vrátit a vzít jiný kus.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Davcan
Příspěvky: 14
Registrován: 22. 1. 2014 20:01
Zařízení: gsmart roma r2

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Davcan »

tak jsem zkusil tovarni nastaveni a je to porad stejny...Ja se jen bojim,ze mi u reklamace reknou,ze se zavada neprojevila a tim padem reklamace zamitnuta(zkusenost s jinym telefon a servis Britex).To priblizovani je fakt hruza,jen mam obavy,ze mi reknou,ze je to normalni..ale nic jinyho mi nezbejva nez to zkusit.Jeste me napadlo,jestli to nemuze byt folii proti poskrabani...byla nalepena druhej den po koupi a nevybavuju si jestli to delalo i predtim.Ale zas se mi ji nechce sloupavat,kdyz uz jsem za ni dal 300...jinak telefon bohuzel mam mobilpohotovosti,takze ne eshop.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Mr.Oizo »

Dneska se nesmíš ničeho bát a jít po nich(prodejcích). Kdyby náhodou ti to vrátily že se závada neprojevila tak hned to poslat znova a takhle třikrát pak ti musejí vrátit peníze nebo ti dát jiný kus.

Davcan
Příspěvky: 14
Registrován: 22. 1. 2014 20:01
Zařízení: gsmart roma r2

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Davcan »

praveze takhle to nefunguje.Mel jsem tu zkusenost prave s g.ace kdy mi vypadaval signal,neprichazely zpravy a ukoncovaly se sami hovory kdyz jsem mel zaply 3G...trikrat jsem to reklamoval.Poprvy mi akorat preinstalovali software a podruhy uz reklamaci zamitli a potreti to samy,ze se zavada neprojevila.A zamitnuti reklamace se jako reklamace nepocita,takze bych to tam mohl davat dokola,tak jsem se na to vykaslal.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Mr.Oizo »

To se my moc nezdá ale budiž. jinak neboj myslím že tohle ti uznaj. Taky jeden z důvodů proč jsem radši zvolil pořádný obchod (Mall) i na úkor trochu větší ceny.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Exp »

Myslím že pokud to dáš na reklamaci se špatnými reakcemi na dotyk, tak tu fólii v servise asi sloupnou, aby to vyzkoušeli v originál stavu. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Davcan
Příspěvky: 14
Registrován: 22. 1. 2014 20:01
Zařízení: gsmart roma r2

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Davcan »

No to mas asi pravdu :/ tak ted nevim jestli to mam zkusit sloupnout a vyzkouset, nebo jestli jim to tam dat s folii...mam hold na ty telefony smulu,druhej telefon po sobe se kterym neco je :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Exp »

Jedině zkusit sloupnout třeba půlku a pod tím to otestovat. Ale to už tam pak zpátky asi tak pěkně nenalepíš když uděláš šmouhy na skle. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Mr.Oizo »

Nebo jí sloupnout a nalepit na něco pořádně čistého aby jsi jí pak mohl znova vrátit na telefon. Je fakt že v servisu ti jí nejspíše asi zkur.í.

Davcan
Příspěvky: 14
Registrován: 22. 1. 2014 20:01
Zařízení: gsmart roma r2

Re: Gigabyte GSmart ROMA R2

Příspěvek od Davcan »

Ted jsem to zkousel na kraji a to uz bych ji zpatky nenalepil,jak to jde blbe tak by se vytahala a uz by to nebylo ono.Necham ji tam a uvidim.

Odpovědět