Přidej se

Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak nám Gigabyte vydal trochu poupravenou verzi Romy 2. Hlavní rozdíl je že v nové verzi je 4 jádro a také nový android 4.4 a ROM má 8GB. A to hlavní cena je stejná kolem 3000Kč. :)
http://www.gigabytecm.com/en/goodscontent.php?id=271

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to je pěkná cena.Jen škoda,že nedali displej aspoň 4.5" a taky že nedali baterku z větší kapacitou.Myslím že na 4 jádro už je kapacita 1400mAh fakt tragicky málo.Jinak koukám,že se zvětšila interní pamět z původních 4GB na 8Gb,což je +.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od Mr.Oizo »

No ohledně velikosti displeje myslím že to udělaly dobře že ho nechaly. Pokud bych chtěl s větším najdu si jiný model nebo i značku a navíc dneska už dobrých telefonů s 4 úhlopříčkou mnoho není. Jediná ta baterie to je pravda že mohly dát větší.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od mitsuu84 »

Já ten displej bral ze svojho pohledu,mám 5" a když vemu do ruky 4" tak se mi to zdá strašně malinký :lol: .Ale jinak souhlas,někomu 4" stačej bohatě a nepotřebuje "pádlo".Za mě je hlavní mínus ta baterka.U původního modelu s dual-corem držela solidně docela,dle postřehů tady na fóru,ale 4 jádro už přece jen bude náročnější a baterku s kapacitou 1400 mAh nenajdeš snad v žádným smartphonu co se momentálně prodává.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od Relax »

Stal jsem se majitelem plus verze Romy2. Takže mohu zodpovědět případné dotazy. Jen na rychlo-

Kód: Vybrat vše

http://androidforum.cz/gigabyte-gsmart-roma-r2-4-ips-quadcore-1-3ghz-1gb-8gb-kitkat-t57959.html
Oproti starší verzi má čipy MT 6582- rozdíly netuším.
Trochu se peru s kitkatem. Např- přidání plochy, nenašel jsem aktualizaci fw telefonu... drobnosti.
Interní úložiště (místo na appky)hlásí celkovou paměť 1.97Gb a paměť telefonu má 4.08Gb. To i s tím, co si zabral systém dá těch 8Gb. Volná ram +- 700 MB. Zatím jsem jen nahrál svoje app a nemám to moc ošahané. Ale je krásně lehoučký....
Edit- Baterie stojí za prd. Při hodně aktivním používání si řekne mobil o nabíječku i 3x denně.
Edit2- Kvůli kapacitě baterie jsem mobil vrátil. Škoda, že výrobce takhle "zabil" slibný model.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od Exp »

Pěkný vylepšení původní Romy R2 a to že je stejná cena je super. Úhlopříčka displeje 4" je taky ok (i když 4,3" by podle mě nebyly na škodu), je fajn, že tam Gigabyte nedal nějakou velkou placku. Použití stejné úhlopříčky určitě pomohlo udržet nízkou cenu (stejné komponenty). Takhle aspoň zůstaly kompaktní rozměry a přitom slušnej výkon (vzhledem k ceně).
Relax píše:Edit- Baterie stojí za prd. Při hodně aktivním používání si řekne mobil o nabíječku i 3x denně.
Edit2- Kvůli kapacitě baterie jsem mobil vrátil. Škoda, že výrobce takhle "zabil" slibný model.
3x denně to už je fakt slabota. Jedině zkusit najít někde silnější baterku, nebo jestli by tam nešla nějaká pro jinej model od Gigabytu. Tohle je škoda, protože jinak za tu cenu je to parádní kousek.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Gigabyte GSmart Roma R2 (Plus Edition)

Příspěvek od Exp »

Černý je teď na Alze v akci za fajn cenu 1990 kč. Ostatní barvy 2490 kč.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět