Přidej se

Více výkonné hry

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
TheRampouchCZ
Příspěvky: 12
Registrován: 27. 4. 2013 20:43
Zařízení: Budu mít Y300
Operátor: T-mobile
Bydliště: By jsi chtěl vědět co ?

Více výkonné hry

Příspěvek od TheRampouchCZ »

Ahoj nevim jestli sem to měl psát do sekce hry ale tak trochu to tam patří a proto mám tento dotaz :

Jestli má někdo už Y300 nebo G300 vlastně je to jedno pojedou na těchto mobilech i výkonné hry jako Dungeon Hunter 4 ,N.O.V.A , A hry které potřebují 200 a více MB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Puget »

Podle mě by to y300 mělo rozjíždět jen aby byl na google play podporovaný.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus se mrknou na Youtube, někdy tam bývají videa přímo z hraní na konkrétních telefonech. Např. Nova 2 na G300:



Y300 by měl být výkonnější.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Návštěvník »

Ok moc děkuji :)

TheRampouchCZ
Příspěvky: 12
Registrován: 27. 4. 2013 20:43
Zařízení: Budu mít Y300
Operátor: T-mobile
Bydliště: By jsi chtěl vědět co ?

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od TheRampouchCZ »

Super moc mi to pomohlo děkuji :)

Návštevník
Neregistrovaný uživatel

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Návštevník »

Dungeon huntera 4 a novu 3 rozjedes bez problemu

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Puget »

nova 3 se dá normálně stáhnout z GP předchvilkou jsem si to ověřoval u spolužáka, ale všiml jsem si i toho, že je tam stále starý GP :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Sailes251 »

Pojde mi NOVA 2 , MODERN COMBAT 3 , NFS MW , DEAD TRIGGER na STOCK 4.0.3 ICS+ROOT ?
Pôjdu mi tieto hry? Lebo na youtube som si pozrel viacej videí o tomto mobile a všade písali že najprv zmenily ROM ( kernel aj asi nwm ) a cez setcpu ho nataktovali na 1.2ghz je to potrebne? Alebo staci stiahnut a dufat ze mi to pojde pri vypatich app . hm?
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Puget »

No... kdyz to pretaktujou atd. Tak jim to bude tahnout asi lepe, ale muzes to zkusit na stock romce me na ni nova nejela to jsem ale nemel ani root.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Ganimoth
Příspěvky: 24
Registrován: 28. 4. 2013 12:40
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: Mobil.cz

Re: Více výkonné Hry

Příspěvek od Ganimoth »

Jinak hry od Gameloftu, ktere maji v nazvu HD s nejvyssi pravdepodobnosti nepojedou na androidu 4 a novejsi. Tyka se to hlavne starsich her. To jenom, kdyby nekdo upgradoval G300 a pak se divil, ze ty hry nejdou spustit :).

EDIT: Jinak co se tyce Y300, mam ozkouseno par her. Treba N.O.V.A 3 jede, ale v exteriech se celkem seka, s asistenci zamerovani to jakztakz jde hrat. Modern Combat 3 a 4 slapou o dost lepe, fps taky obcas propada, ale je to lepsi. U modern combat 3 je btw treba prepnout zarizeni do anglictiny, jinak hra spadne po overeni licence, holt updaty gameloftu hry casteji rozbijeji nez vylepsuji . Dead Trigger je hratelny na nizke detaily, ale v nastaveni pro vyvojare je treba zrusit HW vrstvy, jinak ma hra rozbity obraz. Shadowgun: Deadzone se celkem spatne hraje, protoze ty propady fps jsou v multiplayeru vetsi problem nez v singlu. Puvodni shadowgun jsem nezkousel, odhaduju, ze poslape o neco lepe. Zkusil jsem take strilecku Conduit HD a dost se seka i na nizke detaily.

GTA 3 slo nainstalovat jen prvnich par dni prodeje Y300, pak kompatibilitu zrusili. Hrat se da jen na nizky nastaveni.

Ze zavodnich her mam ozkouseno Need for speed: Shift a Most Wanted, oboje v pohode hratelne, asphalt 7 (obcas propady fps u pruletu pred startem zavodu atd, ale da se pak hrat) či futuristicke hry jako protoxide (ok) ci flashout 3D (ok na nizke detaily)

Velice dobre slape treba Dead Space, Bladeslinger, Bard's Tale, Aralon ci Anomaly: Warzone Earth / Anomaly: Korea.

Odpovědět