Přidej se

Prehistoric Park Builder

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prehistoric Park Builder

Příspěvek od Exp »

Taky dobrý. :lol: Mě tahle hra strašně bavila kdysi dávno na na Nokii N70 v Javě. :) Pak jsem si ve zdrojových souborech upravil rozlišení na Nokii N73, abych ji měl přes celý displej. :) Tak jsem se na ni těšil i teď, ale zatím ji dávám k ledu kvůli té nutnosti internetu. Uvidíme jestli s tím časem nějak nepohnou.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Prehistoric Park Builder

Příspěvek od michalkalensky »

tuto hru jsem si naisntaloval kolem silvestra roku 2013 a dostal jsem se kní až před 3 dny :lol: A ted to hraji každý den je to supr hra a jsem level 12 a mám už pěkný park ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prehistoric Park Builder

Příspěvek od Exp »

:) Ono když se do toho člověk zakousne tak pak nemůže přestat. Jen škoda toho připojení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Prehistoric Park Builder

Příspěvek od michalkalensky »

mě připojení nevadí :) Mám Mobil.cz (internet zdarma) a hra jede v pohodě i po vyčerpání fup ;) Ale nedaří se mi ve hře to abych byli návštevníci štastný furt má smajlík jenom :| a nebo :( přitom kupuji nové atrakce,opravuji,sbírám odpadky atd a stále tam usměvavý smajlík není :x A také ještě návštěvníci chodí jenom na začátek jakoby blízko vchodu/východu a dozadu nechodí to také nevím proč :( :( :(

Hancii
Neregistrovaný uživatel

Re: Prehistoric Park Builder

Příspěvek od Hancii »

Co znamená ten kámen nad hlavou? Hovinko a jídlo pochopim, ale ten kámen nechapu?

Odpovědět