Přidej se

Top Eleven - Fotbalový manažer

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Pavel »

Máte rádi fotbal? Chcete dovést svůj tým na vrchol? Pak je pro vás určena tato hra: Top Eleven-Fotbalový manažer.

Doveďte svůj fotbalový tým ke slávě! Top Eleven je nejoblíbenější online sportovní hra, ve které si můžete vytvořit a vést vlastní tým a bojovat proti milionům ostatních hráčů ve světě, kde se každý výsledek počítá!
K dispozici ve více než 35 jazycích!
Top Eleven je fotbalový manažer, ve kterém si můžete vytvořit a trénovat vlastní tým, s nímž pak bojujete proti ostatním hráčům. Každý měsíc se můžete utkat s ostatními hráči o první místo v poháru, lize či Lize mistrů. Starejte se o svůj tým ve všech podstatných oblastech: trénujte své svěřence, vylepšujte svůj stadion, určujte strategii. Při samotných zápasech pak buď můžete jen přihlížet a své družstvo povzbuzovat, nebo měnit strategii dle aktuální situace.

Žádný denní příděl energie či jiné limity – hrajte navždy zdarma. Zapojte se do trvalého světa tvořeného samotnými hráči kdykoliv, odkudkoliv!

Hra se umístila mezi 10 nejlepšími sportovními tituly ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, Izraeli a více než 80 dalších zemích! Top Eleven je nejoblíbenější online fotbalový manažer na světě. Každý den u něj tráví čas miliony hráčů!

Hraju už třetí sezonu a zatím mě to baví :)
Na google play dostala tato hra nejvyšší hodnocení od více než půl milionu uživatelů.


https://play.google.com/store/apps/deta ... en.android
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Pavel »

Nějak se to tu nehejbe. Hrajete někdo tuto hru?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem se po čase vrátil k této hře. Po aktualizaci se nějak zmenšilo písmo, tak je na to hůře vidět :lol:
Ale hra je to zajímavá. Zajímalo by mě zda to někdo z vás hraje. Kdyžtak dejte vědět jak se vám hra líbí, případně nějaké tipy a triky.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

mrozicz
Příspěvky: 35
Registrován: 12. 11. 2013 11:15
Zařízení: huawei y 300

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od mrozicz »

Pár dní to hraju

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Pavel »

Já teď nehraju. Po určité době hraní mi to nejde spustit, hlásí to nějakou aktualizaci nebo co.
Už se mi to stalo podruhé.
A baví tě to?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

mrozicz
Příspěvky: 35
Registrován: 12. 11. 2013 11:15
Zařízení: huawei y 300

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od mrozicz »

Zatím docela jo ;-)

apicman
Neregistrovaný uživatel

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od apicman »

Zdravim
Neviem vobec co znamenaju tie cervene sipky v zostave na hracou neviete mi poradit ? A nikde sa nemozem docitat .
Dakujem :mrgreen:

Czepe
Neregistrovaný uživatel

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Czepe »

Barevné šipky u hráčů znamenají morálku. Můžeš zlepšit modrými balíčky. Morálka je docela dulezita, když máš všechny na zelené špice nahoru tak hrají lip

Shiro
Neregistrovaný uživatel

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Shiro »

Level 12. Hraji rok a když se ví jak na to pak jsou úspěchy. Důležité trénovat!! Bonusy 8. Min je znát. Víc znamená únavu tudíž balíčky odpočinku. Je toho ale mnohem víc.

Shiro
Neregistrovaný uživatel

Re: Top Eleven - Fotbalový manažer

Příspěvek od Shiro »

Hledáme člena do asociace. Odpovědi zatím na této stránce. Poskytneme další informace na zlepšení. Asociace stříbrná divize 2 a postup.

Odpovědět