Přidej se

Need For Speed: No Limits

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

To si piš, že udrží dech. Věřím, že i můj Číňan ho udrží.

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

Takže tato skvěle vypadající hra už vyšla v některých zemích na app store. Jsem zvědav, kdy se objeví na Android.
Malá ochutnávka gameplaye :
http://youtu.be/vWjkr7NFXj0

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od mitsuu84 »

Vypadá to suprově,už aby to bylo na droida :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

Nechci tě zklamat, ale přečti si toto od uživatele jednoho fora, který to testoval:
Spoiler: zobrazit obsah
Grafika nie je až taká oslňujúca. Efekty sú síce pekné ale rozlíšenie či detailnosť sú otrasné. Odrazy svetla, kvapôčky dažda na kapote – to je síce krása, zato ale nemusí celú hru pršať. Prostredie je úplne škaredé. Okrem toho, že mrakodrapy v diaľke vyzerajú ako z Minecraftu, tie blízko nie sú o nič lepšie a dotvárajú divnú hernú atmosféru – máte pocit, že letíte stále nejakým tunelom. Neviete kedy zabočiť, neviete kedy príde prekážka. Je to neprehľadné, nikdy nevidíte ďaleko pred seba.
Hrateľnosť je čistý Asphalt. Brzdy? Neexistujú. Plyn? Nie je. Hra je zrejme robená pre inteligenciu zdatnú len na otáčanie mobilom vpravo a vľavo. Z kedysi zábavných arkádových závodov sa stali takmer 30-sekundové preteky dvoch áut, v ktorých sa absolútne nič nedeje. Policajta ste naposledy videli v tutoriáli a bežne sa v závodoch nevyskytuje. Jazdíte nočnými ulicami, rozbíjate všetko, čo vám skríži cestu a po policajtoch ani chýru, ani slychu. Jeden človek z internetu ale povedal, že sa policajti možno objavia v predposlednom leveli. Jackpot. Tam sa ja ale nikdy nedostanem. Pretože ma tých 10 áut, ktoré mám k dispozícii absolútne nelákajú. Musím rátať s tým, že kým si kúpim nejaké pekné, budem musieť prejsť peknú nádielku otravných, škaredých misií proti súperom s jednoduchým a primitívnym algoritmom. Alebo si proste kúpim goldy za 44,99€, tie mi azda vystačia na pár štartov. Hádam vystačia na dostatok jednotiek tankovania (ako v CSR), kt. sú potrebné pri – mimochodom u mňa dosť častých – haváriách. Sú otravné a resetujú celý závod. Vďaka Bohu sú závody natoľko krátke, aby ma ich opakovanie rozčúlilo ešte viac.
Veď načo pýtať za mobilnú aplikáciu 5,99€, keď to môžeme dať zadarmo a vopchať goldy, tankovanie a peniaze úplne do všetkého a získať od platiacich bláznov nie 5, ale rovno 50 €!

A to všetko je to zaklincované tým, že na spustenie hry treba internet. Ak vám pripojenie vypadne, hra končí. Úžasný klinec do rakvy Need for Speed. Vrátili sme sa do éry hrateľnosti JAVY. Všetko je to taká dokonalá rozprávka aj spolu s tými kecami o „úžasnej nevídanej“ grafike. Ktorá nie je až taká úžasná a vídame ju napríklad v rok starom Aphalte 8.

Firemonkeys by po tomto mali skončiť v hernom priemysle a robiť radšej náhradné diely do digestorov. Ževraj je to soft release. Teda beta verzia. Táto hra je ale vo svojej podstate taká otrasná, že by to musela byť alfa verzia v rannom vývoji, aby som vôbec uvažoval, že si tú hru ešte niekedy zahrám. A nezachráni to ani nádherný Mustang Monster Kena Blocka a prvé úplné tuningovanie áut – na tých úzkych a nudných cestách by nepomohlo nič.

Gratulujem k hre CSR: Asphalt racing. Prajem tomuto štúdiu veľa úspechov postavených na óde na poplatky za goldy za 89,99€. Choré nie?
Vývojári by sa však mali najprv ospravedlniť všetkým stromom, ktoré padli na papierové návrhy a tiež energii, ktorá musela byť spotrebovaná pre počítače na programovanie tejto hlúpej hry. Pardon, soft hry.
Jako poplatky, ty mi neva, ale co se týče grafiky, tak mě docela překvapil. Třeba to ještě doladí, než to pustí na droida.
Ona vlastně i na žádném oficiálním evropském AppStoru ta hra není. Jen na Thaiwanu.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak testoval verzu pro iOS ne?Třeba pro droid bude odladěnější a lepší..a taky první verze dicky stojej většinou za prd,at už de o ROM,kernely,aplikace bo hry.Ale je fakt,že v tom videu je vyloženě jízda furt ve tmě.Něco jak starý NFS Undeground 2 na PC.Uvidíme,jako u mě vede Most Wanted zatím a na ty No Limits sem zvědavej už jen z principu (shift bo hot pursuit taky nebylo špatný)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

Jasně, že pro iOS. Taky doufám, že to odladí. Jen jsem tam hodil ten názor, protože vím, že se na to těšíš přibližně jako já. Mě noční závody nevadí, RR3 je zase pro změnu jen ve dne. Teda kromě 24 hodinovky.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od mitsuu84 »

No uvidíme s čím se vytasej na android a jak na tom bude grafika a celkově hra :)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

Přidám ještě jedno cca 50.minutové video z hraní.

http://youtu.be/-r22ROaYBd4

Nepřipadá mi to tak zlé, co se týče grafiky, spíše jednoduchost a podobnost tratí. A asi to bude i dobrý žrout reálných peněz.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od mitsuu84 »

Pěkný video.V některých částech světa už je android verze na Google play,takže počítám že brzo bude i u nás :) .A co sem čet články,je to na bázi Undegroundu,takže jak je vidět na videiich,noční závody,tuning a upravy celýho auta atd :) .

A minimální požadavky na spuštění hry prej u Androida jsou CPU s taktem 2GHz,1 GB RAM a grafický čip Tegra 3,Adreno 302 nebo PVR SGX543/545.Takže sem v klidu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Need For Speed: No Limits

Příspěvek od honzyn25 »

Super, že to už někde je, hned prolezu fóra a musím to nahodit do founu.

Odpovědět