Přidej se

Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Příspěvek od policak »

Kde? Zřejmě v ovladači. Všimni si prosím, že už sem píšeš týden a ještě jsi ani nenapsal, jaký mobil s jakou verzí OS vlastně máš. K tomu přidej jaký OS máš na PC, kde jsi stahoval ovladače a možná se posuneme dál.

Nohaj
Neregistrovaný uživatel

Re: Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Příspěvek od Nohaj »

Dík moc za ochotu, už to funguje. Zálohování dat a obnovení bez problémů. Ještě jednou dík!

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Příspěvek od policak »

A jak jsi ti nakonec udelal?

nohaj
Neregistrovaný uživatel

Re: Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Příspěvek od nohaj »

No, použil jsem to Helium - po spuštění na telefonu (přitom musí být zapnutá Wifi je tam volba tuším že Připojit k PC (bohužel teď ho u sebe nemám, tak to nemohu přesněji popsat); na telefonu se potom objeví IP adresa, ta se napíše do prohlížeče a v něm se objeví všechny aplikace. Pak stačí nějakou nebo i více si vybrat a spustit backup (tlačítko na webové stránce). Ono se to uloží jako ZIP. Při obnově se vybere aplikace a dá se restore, a je tam zpátky. Takhle se dá zálohovat buď celá aplikace nebo její data. Vyzkoušel jsem obojí a je to OK.
Ale problém s tím nešťastným Subway Surf trvá. Přestože jsem toho spousty z telefonu smazal při instalaci mi to píše: Nelze nainstalovat do USB nebo SD Card. Také to občas píše nedostatek paměti (to je fakt, po přesunu všeho co jde na SD card tam zbývá v paměti telefonu nějakých 300MB). Také bych se rád zbavil některých Googlovských aplikací, které mi jsou k ničemu a přitom zabírají dost místa, ale nejdou odinstalovat ani přesunout na SD - to by paměti pomohlo.
Teď ještě ta data telefonu: Samsung SM-G130HN, andorid verze 4.4.2 Paměť 2GB, SD card 4GB.
Díky a omlouvám se za to neuvedení údajů k telefonu.

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Zaseklý Subway Surf - jak přeinstalovat a neztratit data?

Příspěvek od policak »

Hm, Galaxy Young, smir se s tim, ze je to hodne slaby model. Problem s pameti se da odstranit rootem a Link2SD, ale je to jen berlicka. Cas straveny nad krisenim tehle mrtvoly bych radsi venoval vydelani penez na neco noveho.

Odpovědět