Přidej se

Pokémon GO

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Pokémon GO

Příspěvek od Exp »

Určitě už jste o ní slyšeli. :) Nová geolokační hra propojující reálný a virtuální svět.

Stahovat můžete zdarma z Google Play nebo Apple App Storu. S Windows se bohužel nepočítá.

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Pokémon GO

Příspěvek od Exp »

Tak hra je ode dneška oficiálně i pro Českou republiku. Odkazy jsem doplnil do prvního příspěvku. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

MartinaCalanda
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 7. 2016 12:52

Re: Pokémon GO

Příspěvek od MartinaCalanda »

Chtěl jsem se zeptat, snažím se stáhnout pokémon go (Mám android 4)... zkoušel jsem to podle návodu na tomto webu http://chytpokemona.cz ale nefunguje to. Nevíte jak na to?

Největší množství návodů k této hře jsem našel tady, kdybyste měli zájem :)

Např. jak spawnout pikachu / jak vyvinout eeveeho atp.
Naposledy upravil(a) Exp dne 19. 7. 2016 17:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučení příspěvků ze dvou témat.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokémon GO

Příspěvek od mitsuu84 »

Hru sem nainstaloval,zkusil a po 20ti min letěla :D .Hraje to tu někdo??

nejvíc mě bavěj články typu "na WP10 hra nebude,uživatelé prodávají Lumie a prchájí k Androidu" a nebo že Rusko dělá vlastní verzu bez pokémonů. A nejvíc sem se zasmál,když od přítelkyně známá jí psala,že nechápala proč v Brně někde (ted si nevzpomrnu kde) je furt plno lidí čučících do mobilu.A pak jí někdo řek,že tam je tréninkový centrum Pokémonů :D ..Osobně proti hře nemám ani to nejmenší,ale aby člověk stál uprostřed křižovatky,pač zrovna loví?

Dobrej je tenhle text z FB stránky Autobazar Monte Carlo :D

"Tyvole, co to je?! Do kšeftu mi párkrát za den vlítne týpek kolem pětadvaceti, a když se ho zeptám, jesi něco nechce, tak řekne, že ne, že tady honí bulbasaura. Hele já nevím jo, ale za našich mladejch let sme bulbasaura honili maximálně na tajňáka za tátovo kůlnou, nebo po večerech na hajzliku nad starým číslem Dikobraza. Ale lítat kvůli tomu do bazaru? No humus" :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Pokémon GO

Příspěvek od Exp »

Je skoro až neuvěřitelný co okolo toho za tak krátkou dobu vzniklo. :) Hru jsem zkoušel taky, ale nijak zvlášť mě to nechytlo, takže nehraju. :)

Ten bazar super. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět