Přidej se

Návod na downgrade - Gigabyte GSmart Roma R2

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade

Příspěvek od Exp »

No každopádně pokud jde u Gigabytu udělat downgrade jen přes original recovery, tak je to velký plus. Vy co jste někdy měli G300, tak budete určitě souhlasit (viz. počáteční problémy s downgradem z prvních neodladěných verzí ICS zpátky na GB). Takže tady v tomto palec nahoru pro Gigabyte.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
stuffo
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 2. 2014 12:04
Zařízení: Roma r2
Firmware: R2_V1.46.12
Operátor: T-mobile

Re: Návod na downgrade

Příspěvek od stuffo »

To každopádně. Pohyb v CWM je zvrácený a prakticky si nejde na něj zvyknout, ale možnost kompletní zálohy telefonu..
Pro Sony to dělá 20 000 dobrovolníku a roma r2 to má v základu :D
Už jen kdyby ty tlačítka co jsou vlevo byla vpravo a prohlásil bych, že nej volba v jeho cenové kategorii pro rok 2013.
Já vím že ty kecy jsou na prd :D ale chtěl jsem mu trošku přidat na popularitě :D
Používejte Google a né seznam!
Kdo jenom kliká, stává se z něj permaklikač a zůstává stát na místě.

Luboš
Neregistrovaný uživatel

Re: Návod na downgrade - Gigabyte GSmart Roma R2

Příspěvek od Luboš »

Mr.Oizo píše:Nahrajte staženy rozbaleny soubor zip do nějaký složky v telefonu ale pamatujte kde bude. Tuším že rozbalený se jmenuje "GBC_Update.zip".
Zdravím, celý návod je OK, jen když "nasměruji" instalaci na zip soubor, tak mi to vyhodí chybu.
Zkoušel jsem ho v pc rozbalit a zpátky umístit na sd kartu, ale bez úspěchu.
Dík za odpověď.

vevejkacz@gmail.com
Neregistrovaný uživatel

Re: Návod na downgrade - Gigabyte GSmart Roma R2

Příspěvek od vevejkacz@gmail.com »

Dobrý den, něco jsem dodrbal a nelze mi to zpět obnovit z backup :( co mam prosim dělat... puvodni launcher tam taktež nelze niajk dat... zalohu mam ale da mi hodi Error while restoring /data! Moc prosim o radu

Odpovědět