Přidej se

Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Valda
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 8. 2014 23:20
Zařízení: Prestigio PSP8500
Operátor: Vodafone

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od Valda »

Klavesnice je dle regionu - CS je proste QWERTZ, klavesnic muzes mit vice a jednou klavesou je prepinat
Windowsi apky nejdou na Androidu
Widgety nejsou, ale rozumny aplikace maji zive dlazdice ktere nahrazuji widgety
Zvoneni jde nastavit - staci nakopirovat do slozky pro zvoneni (totez ma Android)
Profily zvoneni nemuzu hodnotit, vzdy jsem si nastavoval jen hlasitost

Ja osobne jsem s WP8.1 spokojenej

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od mitsuu84 »

casesik píše:Zkusím ještě do pondělka zkoušet a pak asi vrátím.
Tak co,vrátils a nebo ho pořád máš?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od casesik »

Ano vrátil bohužel nevyhovoval mi velkej displej plus rámeček a je z toho už pádlo které už je pro mě nevyhovující. Dále mi vadila hlasitost reproduktoru při hovoru, jinak to bylo ok.

A vzal jsem místo toho Nokii 925 a zde je naprostá spokojenost až na baterku ale to na každým founu.

Edit: Jinak wp stále hodnotím velmi kladně. Na klávesnici jsem si po třech týdnech zvykl a výborný našeptávač hodně ulehčí. Profily ty mi bohužel [PENSIVE FACE] stále chybí. Mp3 jsem taky zprovoznil. Aplikací je taky dostatek a vše co potřebuji tak mám.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak ta Lumia 925 nevypadá špatně,má dobrý parametry ;) .Ale mě by zas vadil právě menší displej :lol: .Kdyžtak vlákno o Lumii 925 je tady https://smartforum.cz/viewforum.php?f=77
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od Exp »

casesik píše:Tak nadšení už mi opadlo poté co jsem zjistil že nejde nijak nahradit klávesnice a bohužel ani prohodit na QWERTY to musel vymyslet nějaký jantar. Teď jsem jel asi tři měsíce na FLEKSY a to se vážně nedá srovnat.
Ona ta WP klávesnice je podle mě jedno z největších plusů Windows Phone. :) Je přesná, rychlá, dobře se používá, má kvalitní našeptávání a opravy atd. Popravdě já když jsem používal telefony s WP, tak na té klávesnici jsem se hodně rozmazlil a pak po přechodu zpátky na Android mi to chybělo. :) Tak mě překvapilo, že to uvádíš jako jednu z nevýhod. :) Já jsem byl s WP klávesnicí hodně spokojený, ale každému vyhovuje něco jiného.

Jinak dobré video o tom má Radek Hulán na Youtube:



Rozložení QWERTZ / QWERTY je o zvyku. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od casesik »

No to jsem psal po prvním seznámení s klávesnicí. Nyní po asi měsíci na lumii 925 můžu klavesnici hodnotit velmi kladně, na wp 8.1 s GDR1 je jak píšeš rychlá a má skvělý našeptavač o kterém si může kdejaká klávesnice na androidu nechat jenom zdát a že jsem jich zkusil. No na prohození x,y, jsem si nakonec také zvykl.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od Exp »

Na tento telefon je teď v e-shopu Smarty.cz docela solidní sleva 750 kč, takže jde koupit za 3540 kč + navíc k němu dávají zdarma paměťovou kartu SanDisk 16 GB class 10 (v hodnotě 599 kč) a půlroční licenci Premium verze PhoneCopy (záloha kontaktů v hodnotě 350 kč). Podle mě výborná nabídka a zrovna tady to Prestigio má dobrý poměr ceny a výkonu.

Dál je tam ještě sleva na dvě Prestigia s Androidem - MiltiPhone 5517 (750 kč + PhoneCopy v hodnotě 350 kč zdarma) a 5508 (1000 kč + navigace Sygic Evropa v hodnotě 985 kč zdarma).

Bližší informace a slevové kódy:

Kód: Vybrat vše

http://www.smarty.cz/beneplus
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od Exp »

Na Alze je teď výborná cenovka 2590 kč. Ale pravděpodobně jen do pondělí, je tam aktivní slevové tornádo. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

edemsi
Neregistrovaný uživatel

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od edemsi »

Perfektní ,jediný problém nijak se neprojevuje při zmeškaném volání nebo zprávě.Hledal jsem (blikání diody nebo nějaká aktivita ve spořiči a nic).Je to nepříjemné musíte prostě občas na něj šáhnout a rozsvítit display.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prestigio MultiPhone 8500 Duo (WP 8.1)

Příspěvek od Exp »

Notifikační diodu bohužel nemá žádný telefon s Windows Phone. Neumí to systém. Mělo by se to ale změnit u nových Windows 10.

Na WP to zatím částečně nahrazuje funkce Glance Screen, která zobrazuje notifikace přímo na displeji. Je na to ale potřeba speciální displej, takže zase podpora od výrobce. A tohle Prestigio to neumí.

Chybějící dioda mi taky trochu vadila na WP telefonech (Lumia 520 a 820). Časem se na to dá sice zvyknout, ale ani s Glance Screen to pro mě nebylo tak pohodlné jak s diodou. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět