Přidej se

Problémy s 5500DUO

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Lukyno
Neregistrovaný uživatel

Problémy s 5500DUO

Příspěvek od Lukyno »

Zdravím, doufám že mi tu někdo dokáže poradit s problémem, který se mi stal. Mám Prestigio 5500DUO.
Cleaner master mi čistil telefon a vyčistil mi i složky hudba, galerie. Vše jsem tedy naštěstí našel ve správci souborů, ale již mi to nejde vrátit zpět do složek. Zkusil jsem si tedy poslat z jiného mobilu fotku a místo do složky galerie jako to šlo předtím, mi to stahuje do správce souborů. Dokážete mi někdo poradit, jak fotky i hudbu vrátím zpět do složek jako to bylo předtím? Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problémy s 5500DUO

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus to přes nějakýho lepšího správce souborů překopírovat zpátky. Dobrej a zadarmo je třeba Total Commander: viewtopic.php?f=5&t=502

Jinak za sebe doporučuju se těm čistícím aplikacím raději vyhnout. Může to udělat víc škody než užitku.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Lukyno
Neregistrovaný uživatel

Re: Problémy s 5500DUO

Příspěvek od Lukyno »

Bohužel to nepomohlo. V paměti telefonu je vše, ale dostat to zpátky do složek jak to bylo nejde. Vůbec je to ty složky nenajde.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problémy s 5500DUO

Příspěvek od Exp »

Takže ta složka galerie v telefonu vůbec není? Kdyžtak ji zkus vytvořit na stejném místě ručně. A nebo pokud ji přes správce najdeš, tak se mrkni na oprávnění složky, jestli třeba není skrytá ap. Pak by šlo ještě udělat tovární nastavení, ale to je asi až poslední možnost (telefon by byl jak vybalený z krabičky, smazala by se tvoje data, takže před tím kdyžtak zálohovat všechno důležité).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět