Přidej se

Apple produkty

iPhone XS, XR, iPhone 8, 7, iPad, Watch a další Apple zařízení.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od mitsuu84 »

Odesláno z tabletu je v poho,ipad by neprošel ;-) ..jinak vypada pěkně,ale dovolím si nezávidět :-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apple produkty

Příspěvek od Exp »

Fotky super, pěkná mašinka. :)

Dej si do podpisu třeba "odesláno z tabletu" a typ tabletu si pak můžeš vyplnit přímo do profilu nalevo. :) Uděláš to po klepnutí na "uživatelský panel - profil".
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od Androidě »

Udělám neboj, ty jsi něco od apple měl?
Naposledy upravil(a) Androidě dne 14. 11. 2013 18:14, celkem upraveno 1 x.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apple produkty

Příspěvek od Exp »

Zatím ještě ne. Produkty Applu se mi líbí, ale bylo to vždycky na mě všechno moc drahý, tak jsem to ani nijak nevyhledával. :) I když teda zrovna tady ten iPad je na tom cenově už docela dobře že?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od Androidě »

Jo 16GB Wifi verze iPadu mini mě vyšla na stojí tuším těsně pod deset, mě tahle stačí, na filmy to nemám, internet aplikace max na pozadí hudbu a sem tam hru či eknihu.
Pokud ale něco chceš, tak bych si pospíšil...kvůlí sílícímu euru má elektronika a pc zdražit ;)
Na idevices je dobrý design, rychlost a plynulost, stabilita no a v případě iPadů i ta výdrž...až deset hodin, ipada jsem měl a opravdu jsem těch h serfování dosáhl přes wifi.
Vzal jsem nejlevnější verzi jen s wifi bez gsm modulu na datové přenosy, nehodlám jej nikam tahat, jen na doma jako prodlouženou ruku pc, čistě konzumace obsahu net, zpráv aplikace a podobně.
ShockeyCzT píše:Za tu cenu se sice dají sehnat i lepší ale tak proč ne :D
Za ty peníze myslím nic lepšího není, android tablety jsou třeba lépe přizpůsobitelné ale rychlostí a snadností ovládání, na iOS na iPadu podle mě nemají.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Apple produkty

Příspěvek od Exp »

Já už teď nic kupovat určitě nebudu, nedávno jsem koupil tu 820 a navíc mám k ní ještě G300, takže zatím mi to stačí na všechno. :)

Co jsem ale zatím slyšel, tak jsou produkty od Applu hodně vyladěné a stabilní. Takže co se týče rychlosti a stability, tak by to mělo být určitě lepší jak Android, který je celkově dost náročný na výkon.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od Androidě »

Tenhle iPad Mini má HW jako iPad 2, takže A5 DualCore,512MB RAM a GPU SGX543MP2.
Vzhledem k tomu že má "jen" 512MB běhá rychle,stabilně a absolutně plynule.

EDIT:
K iPadu mini dnes přibyl menší bráška iPhone 5 16GB White za 9k přes inzerát, velmi zachovalý, displej má trochu vlásečnicové škrábance od běžného používání přeci jen ani sklo nevydrží bez folie nepoškrábané,ale vidět jen na světle běžnému používání nevadí a nejsou vidět, Xperii E jsem přenechal známému.
Tak mě napadá jestli sem ještě můžu když už jsem jablečná ovce? :D
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od mitsuu84 »

Jasně že sem můžeš chodit i když si jablíčkář :-D. Jinak teda gratuluju k iPhonu a hlavně at slouží ;-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od Androidě »

Možná by bylo dobré založit téma, kam bychom dávali fotky našich smartů či tabletů, je to na vás, já bych to dal zase do blbý sekce :) ;)
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple produkty

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak já si myslím že by to bylo zbytečný téma,pač obrázků je plnej internet a většinou sou fotky,recenze podmodelama.Takže leda v "Ostatní telefony a zařízení" si založit vlákno iPhone 5 a tam napsat recenzi,postřehy a třeba srovnání oproti androidu cos měl a dat tam foky iPhonu nebo i fotky vyfocený iPhonem.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět