Přidej se

Alcatel OneTouch Idol mini

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: Alcatel OneTouch Idol mini

Příspěvek od pav Re »

ad KRVINKAXXX: konečně někdo, kdo idol mini má, jako já. Můj problém je napsán v sousedním vlákně,ale nenašel se asi nikdo, kdo ten 6012D vlastní a byl by ocohoten sdělit, jestli můj problém je vlastnost nebo vada :
Provedl jsem vložení nějaké MP3 do složky Ringtones (přes USB z PC) a přiřadil ji ke konkrétnímu kontaktu jako vyzváněcí melodii a fungovalo. Když jsem někdy provedl přidání další melodie do Ringtones později, (samostatně), veškerá dříve nastavená propojení - přiřazení MP3 ke kontaktům se opět zrušila.
To určitě není v pořádku, že už nesmím nikdy později (např.po získání nového kontaktu a doplnění k němu nějakou novou melodii) provést doplnění,aniž bych nemusel všechny dříve přiřazené přiřazovat znovu !!
Ke zrušení spárování melodie MP3 a kontaktu dokonce dochází, když telefon připojím přes USB k pC, nahraju si dio složky Music nějakou hudbu k poslouchání,odpojím se od PC a přiřazené MP3 ke kontaktu už se nespárují -nejsou už přiřazeny.
Můžeš to u sebe vyzkoušet ?

KRVINKAXXX
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 1. 2015 23:40
Zařízení: Alcatel 6012D

Re: Alcatel OneTouch Idol mini

Příspěvek od KRVINKAXXX »

Ten stejný problém s melodiemi mám taky.. Podpora Alcatelu je absolutně neschopná vyřešit jakýkoliv problém! Napsali mi že si mám počkat na novou aktualizaci a tam prý jak můj blikající problém tak problém s melodiemi zmizí. Ovšem aktualizace už měla být 14 dní venku a pořád nic.
U těch melodii mi to navíc dělá i když mám jednu melodii u všech kontaktů stejnou (svojí) jakmile mobil restartuji nebo připojím a odpojím od pc melodie hned zmizí, přitom jí mám podle podpory alcatelu ve složce u přednastavených melodii..

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Alcatel OneTouch Idol mini

Příspěvek od ShockeyCzT »

Hele ono je to jednoduchy, nemuzes u tak levnejch mobilu cekat nejakou podporu a jeste k tomu od znacky u ktery se vi ze na to kasle.
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Alcatel OneTouch Idol mini

Příspěvek od Exp »

Ono je teď hlavní, že o tom Alcatel ví a že je slíbená oprava v příští aktualizaci. Těch 14 dní zpoždění ještě není tolik. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět