Přidej se

ALC OT Idol mini 6012D

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

Můj první smart. Přiřadil jsem vyzváněcí melodie ke kontaktům (mp3 melodie z PC do složky hudba, z té mezi vyzváněcí melodie, u kontaktů Přiřadit melodii). Fungovalo. Když jsem později do složky Hudba přidal další MP3,k dalšímu kontaktu, tak mi zmizely všechny dříve přiřazené melodie ke kontaktům - vrátila se místo přiřazených melodií melodie universální z telefonu. to asi nemůže být v dnešní době normální, abych po každém dohrání nějaké melodie do sl. Hudby znovu opakovaně nastavoval - přiřazoval melodie ke kontaktům ! Co dělám blbě ? telefon mám pár dní, bez jakýchkoliv úprav, ještě ani nebyl připojen k internetu apod.

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od xondrax »

Mam pocit ze takhle mi to blblo,pokud jsem tu vyzvaneci muziku mel na karte a ne v pameti telefonu a pripojil jsem foun k pc jako mass storage...zkus pripojovat foun jako MTP nebo tu muziku dej do pameti founu.

pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

Telefon je DualSim, nemá kartu, jen paměť přístroje.

pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

Dle rad jsem melodie MP3 vložil přes USB přímo do složky Ring(cosi)-vyzv.melodie. Přiřadil ke kontaktům a fungovalo. Po resetu telefonu nebo po přidání jedné melodie dodatečně ,později,jsou zase všechna propojení ke kontaktům zrušena!
Kdo máte tento přístroj či jiný typ Alc - zkuste to - to přece není normální, abych po dodatečném doplnění jedné melodie (třeba za půl roku) nastavoval znova všechna přiřazení ke kontaktům!!

pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

Tak další zjištění : přiřazení vlastní melodie ke kontaktu se mi zruší již připojení telefonu k PC (pomocí miniUSB) jeho a odpojení, nemusím ani nic instalovat, provádět. zkuste to prosím někdo taky - to je přece nedobře.

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od xondrax »

zkousels ten rezim MTP?Teda jestli ho mas v nabidce...pri mass storage se vnitrni pamet se stane nedostupnou pro system a ten tak zapomene cestu k vyzvaneni kontaktu

pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

vracím se na počátek :je to můj první smart, mluvíš na mne cizím jazykem. Jsem a chci zůstat prostým uživatelem,pouštím se tedy do toho,co zvládám. Pokud se nenajde někdo,kdo to zkusí na svém přístroji a neřekne mi, že je to vlastnost,ne chyba (a tím definuje,že to nedosahuje ani na úrovni hračky pro děcka) tak to asi poletí do servisu jako reklamace.

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od xondrax »

tak kdyby tu byl majitel stejnyho founu asi uz by se ozval.rezim MTP je mezi nabidkou kdyz foun pripojis k pc.nemam uz sice Alcatel,ale pokud si pamatuju - stahnes horni listu a vidis,ze je foun pripojenej jako usb storage a kdyz na to kliknes,mel bys mit moznost vybirat mezi MTP,Mass Storage,jen nabijenim...

pav Re
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 1. 2015 8:36
Zařízení: ALC OT Idol mini 601

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od pav Re »

odcestoval zpět pŕodejci...........

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: ALC OT Idol mini 6012D

Příspěvek od xondrax »

ok,tak uvidis co na to rekne on...

Odpovědět