Přidej se

Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7" a 5.5")

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od mitsuu84 »

No dost,alcatel zas neni uplne no name cina.A souhlas s tou mensi verzou,tam je cena vysoka a mela bejt tak o 1000kc niz.U vetsi verze si myslim ze 7990 kc prehnany neni.Ono cenu zvedlo hlavne to stereo JBL u obou verzi atd.Sou stejny telefony parametrove a levnejsi,ale zas bud min znama znacka,starsi model zname znacky,chybi jim nektery pasma lte a nemaj stereo sound (ne ze by to clovek nejak vyuzil,pokud nehraje hry bo neposloucha furt mp3)..Treba honor 4x je na tom podobne,stoji 6tis ale ma jen HD,nema nfc,interni pamet jen 8gb..a vetsi idol se se dle heureky da sehnat i pod 7.5tis..me ceska distribuce u CZC vysla na 6990.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od InterOl »

Nepsal sem ze to je no name znacka ;) TCL moc dobre znam.Jen rikam ze ty ceny sou prestreleny.Ted vyjde brzo VDF Prime 6 Ultra.Taky 5.5",FHD,Snap615 a plne LTE.Ok treba tam nebude tak super zvuk a dve sluchatka ale cena pod 5k je hodne padnej argument ;)
Za 8k mas sedivku Lg G3 tu slabsi verzi a za 10k (za 9k sedivku) plnou palbu 3/32GB v CZ distribuci.
Neber si to zle.Nerikam ze je to spatny telefon ale jen mam na to trosku jinej nazor :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od mitsuu84 »

Já to zle neberu.A například ten VF 6 Ultra je za ty peníze bomba.Dělá ho ZTE a ten taky telefony umí,měl pár povedených levných smartphonů a třeba řada Nubia je hodně povedná.O LG G3 sem taky uvažoval,ale odradilo mě to že stejně jak u G2 jim praská rámeček (zrovna tejden z5 na to nadával kolega v práci,že se to stalo jeho ženě).U té menší verze s tebou souhlasím,za ty peníze máš třeba Huawei P8 a podobně,který nabídnou 2GB RAM a 16 GB ROM oproti 1.5 GB RAM a 8 GB ROM u 4.7" verze.U té 5.5" nevím,koukal sem po nějakým obstojným 5.5" a z toho co bylo,mi za 6990 nejlíp tak nějak vylezl Idol 3.Jo,počkat chvilec,du do VF 6 Ultra :D .A možná aj pudu,docela sem nahlodanej v rámci 14ti denní lhuty Idola vrátit.

Jen pár postřehu za necelej tejden.
Baterka drží fakt suprově,víc než sem čekla.Systém je stále krásně plynulej,neměl sem ještě ani jeden zásek.Displej i repro fakt paráda a vesměs každej kdo ten telefon viděl a slyšel,z něj byl unešenej.Co už tak super není,tak to že zatím není ROOT.Pak kvalita fotek,v recenzich atd čočku od Sony IMX214 a vásledný fotky chválej ale nevím.Docela hrůza z toho leze a už na displeji telefonu to vypadá nemastně,neslaně (snad to nějaká aktualizace pořeší).V aplikaci fotoaparát sem navíc našel i bug (nevím jestli jen u mě) ,ale po přepnutí na ruční režim aplikace spadne,při snaze změnit nějakej parametr.Taky mi trošku vadí,že po vyfocení se neukáže náhled fotky (nejde to nastavit) a že vyfotím a nemět zaplej zvuk uzávěrky,ani nepoznám,zda už telefon něco vyfotil a nebo ne (celá aplikace fotoaparátu by chtěla doladit podle mě).Telefon se taky dosti hřeje a to né jen u hraní her.V zimě by to nemuselo bejt špatný,člověk by si ohřál ruce.Už sem nějakej ten droid phone měl,ale žádnej netopil tak jak tyhle kamínka.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

InterOl
Příspěvky: 43
Registrován: 8. 5. 2015 21:39

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od InterOl »

Jako P6tka topila tak ze se clovek divil ze jeste nevybouchnul :D Takze pokud neboucha nebo se kvuli prehrati nevypne tak to resit asi nemusis.Kazdej foun to ma konstrukcne poreseny jinak a nejak to teplo musi ven.

Jeste k tem Lg.G2 nepraskal ramecek.Aspon ne v takove mire jako je to ted u G3.Ale zas Britex vsecko uznava vymenuje.Jinak G3 mame doma a po 8 mesicich zatim zadnej problem.Ale i tak se bude ted menit za Note 4 .Ale to uz sme mimo tema uplne :D

Ten VDF bude fakt vybornej.Cena pro obycejnyho cloveka a vybava pro narocneho.To se jim povedlo....

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od mitsuu84 »

U P6 vím z doslechu,že taky slušně topila.Na zahraničním weu nejednom,sem čet,že Idol dokáže topit tak,že už tě až ruce pálej a docela bych tomu věřil,já mu moc nezatápěl a byl horkej fest.Ted je otázka,zda to je "vada" snapdragonnu 615 a nebo nějaká teba firmwarová/systémová chybka v něčem,která se dá odstranit aktualizací třeba.Beru že toe první verze,takže s chybama se musí počítat a doufat,že třeba co do foto atd to opravěj aktualizace.Jako na vrácení mám ještě tejden,takže mám na čím přemejšlet.Hlavně jestli stereo a funkce hlavou dolů stojí za příplatek 2 tis oproti VF 6 Ultra.Otázkou je i jak se k aktualizacím staví VF a jestli telefony od nich je možný rootnout a sou kolem nich i komunity (xda,modaco atd).Idol už má na xda vlastní samostatný vlákno,takže tam teoreticky be se něco dít mohlo.Ve finále mi nejde o ROMky,spíš o root skrz TB a pod.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Alcatel OneTouch Idol 3

Příspěvek od pecan »

Jo máš pravdu reálná cena menší verze je tak 5000kč za tu cenu by to bylo daleko prodávanější.

shotteckk
Neregistrovaný uživatel

Re: Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7" a 5.5")

Příspěvek od shotteckk »

Nevite prosim jak vyhodit levou Stream screen obrazovku ? Diky

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7" a 5.5")

Příspěvek od mitsuu84 »

Nejde to s vestavěným launchrem.Musel bys použít jinej launcher jako Nova,Apex,Go a mnoho dalších :)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7" a 5.5")

Příspěvek od mitsuu84 »

Alcatel OneTouch Idol 3 4.7: když na poloze nezáleží ;)

Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7" a 5.5")

Příspěvek od pecan »

Kompletní recenze na menší model:
http://mobilenet.cz/clanky/recenze-alca ... -mne-27555

Odpovědět