Přidej se

Alcatel POP C7 7041D dual SIM - baterie

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
ent3r
Neregistrovaný uživatel

Alcatel POP C7 7041D dual SIM - baterie

Příspěvek od ent3r »

Zdravim,
potreboval bych poradit ohledne baterie u Alcatelu POP C7 7041D. Telefon je stary cca 2 mesice (v zaruce u Alza.cz). Prvni 3 nedele bezel bez problemu a z nicehoz nic vyskocila hlaska:

Nadmerna teplota baterie
Teplota baterie je prilis vysoka.
V pripade jejiho dalsiho narustu se telefon automaticky vypne.

TELEFON I BATERIE JSOU VZDY PRI TETO HLASCE STUDENE!

Telefon se asi za cca 3 minuty vypnul a uz nesel zapnout. Po pripojeni nabijecky nabehlo logo Alcatel a display zase zhasnul. Takhle bezela smycka stale dokola. Telefon sel na reklamaci s vyrizenim, ze vse je OK a byl proveden reset do tovarniho nastaveni. Po vyzvednuti bezel asi 15 minut a hlaska se objevila znovu. Telefon jsem odvezl jeste ten den zpatky, ze nic nebylo opraveno. Prodavac ho zkusil zapnout a tel.naskocil i nabijel. Tak jsem ho odvezl domu, nabil vypnuty do 100%. Vydrzel bezet opet chvilku a zase ta sama hlaska. Kdyz se necha chvilku "odpocnout" tak jde spustit a tak porat dokola.

Baterie pres aplikaci Battery Doctor ukazuje pred vypnutim 59°C ale je opravdu studena (i telefon). Pomohla by vymena baterie? Na reklamaci bych ho odnesl az po dovoleny.

Predem dekuji za jakekoliv info.

willow
Neregistrovaný uživatel

Re: Alcatel POP C7 7041D dual SIM - baterie

Příspěvek od willow »

Zdravím, tak mám s mým alcatelem úplně ten samý problém, akorát jej mám teď něco přes dva roky. Z ničeho nic se náhodně objevuje hláška o teplotě baterie a vypíná mi telefon. Telefon je samozřejmě naprosto studenej. Jak jste to nakonec s telefonem vyřešil? V čem byla chyba? Já samozřejmě už nemůžu jít telefon reklamovat a nevím, jestli mám kupovat novou baterku, nebo novej telefon.

Odpovědět