Přidej se

Jaký tabletonotebook ?

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
Odpovědět
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od michalkalensky »

Scháním nějaký tabletonotebook ale nevím jaký pomužete mi?

Musímí mít obrazovku min. 10´´ a musí být s klávesnicí aby to byl tabletonotebook :) Systém bud android nebo windows ale nevím který mám zvolit určitě chci zvolit android protože má lepší hry a na windows trvá než se tam ty hry dostanou :) Ale pak zase také chci vytvářet nějaké prezentace,referáty atd a na to je asi lepší windows co....nebo jdou na na adroidu také dobře vytvářet nějaké prezentace či referáty atd? ;)

Tabul
Příspěvky: 50
Registrován: 7. 3. 2013 11:08
Zařízení: G300
Firmware: B895 Slim
Operátor: Blesk mobil

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od Tabul »

Mě v poslední době zaujalo Sony Vaio Tap 11.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od michalkalensky »

já jsem premýšlel o novém Asus Transformer Pad TF701T :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od Pavel »

Tak nepřemýšlej a kup si ho :roll:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od michalkalensky »

ještě počkám :) To se vyplatí cena půjde dolů ale chtěl jsem znát vaše názory co by jste mi doporučily! ;)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od Pavel »

Tak to Ti moc neporadím,nějak se v tom neorientuju.
Asi bych mrknul na nějaké recenze a vybíral bych podle hodnocení cena/výkon.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od Exp »

Já se v tomto taky moc nevyznám, tablet nemám ani moc nesleduju aktuální nabídku. Takže s tímto poradit nedokážu. Jak napsal Pavel, srovnej parametry, recenze a ceny a vyber něco podle svých požadavků. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Tabul
Příspěvky: 50
Registrován: 7. 3. 2013 11:08
Zařízení: G300
Firmware: B895 Slim
Operátor: Blesk mobil

Re: Jaký tabletonotebook ?

Příspěvek od Tabul »

michalkalensky píše:já jsem premýšlel o novém Asus Transformer Pad TF701T :)
Na Android za 12K bych se teda pěkne vykašlal. Zkus si dělat ty věci, který na tom chceš dělat na mobilu s tím že si k němu připojíš klávesnici a si představíš o 10 palcový displej. Pro ještě lepší představu si ještě můžeš stáhnout aplikaci, která ti zařídí, že se na displeji bude zobrazovat všechno jako kdyby to byl tablet.

Za ty prachy bych bral radši třeba i tohle - http://www.alza.cz/acer-iconia-tab-w510 ... heureka.cz + nějaká externí klávesnice např. http://aukro.cz/kozene-pouzdro-tablet-1 ... 46935.html
- na windowsech můžeš emulovat android, takže když to umíš tak na něm rozběháš i hry z androidu. Případně si android nainstalovat vedle W8 jako dualboot (s tíme ale zkušenosti nemám).

Je to jen na tobě, v případě že se ale rozhodneš pro Windows, tak ti doporučuji počkat na novou generaci Atomů (slibují mnohem vyšší výkon).
Případně se můžeš rozhodnout pro nějaký s Intel Core ix s Haswellem, pokud chceš výkon, ty je ale potřeba chladit tzn. že mají větráčky.

Odpovědět