Přidej se

Vyber telefonu do 5k pro pritelkyni

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
deiw.novotny
Příspěvky: 5
Registrován: 1. 12. 2014 14:45
Zařízení: Samsung S4 mini

Re: Vyber telefonu do 5k pro pritelkyni

Příspěvek od deiw.novotny »

co rikate na toho honora 3c, je to huawei nebo ne ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vyber telefonu do 5k pro pritelkyni

Příspěvek od Exp »

Huawei to je. :) Jen to teď mají jako samostatnou značku: viewtopic.php?f=1&t=4018
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

deiw.novotny
Příspěvky: 5
Registrován: 1. 12. 2014 14:45
Zařízení: Samsung S4 mini

Re: Vyber telefonu do 5k pro pritelkyni

Příspěvek od deiw.novotny »

jj dekuju a co rikate na kvalitu zpracovani vs lg l90 , hw vypada na papire dobre

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vyber telefonu do 5k pro pritelkyni

Příspěvek od Exp »

Kvalita zpracování je podle ohlasů dobrá. Já osobně jsem ho neměl, ale Mitsuu ho nějakou dobu používal, odpovídal na to o kousek výš. :) Jinak vzhledem k ceně je to výbornej kousek. Nějaké další info o něm tady: viewforum.php?f=99

A tady kdyžtak recenze: viewtopic.php?f=99&t=3692

Oproti LG L90 má dvojnásobnou ram, o něco rychlejší procesor, větší displej s lepším rozlišením, dualsim a přitom nižší cenu. Takže ten poměr ceny a výbavy je tam lepší. Pokud nebude vadit 5" displej a s tím spojené větší rozměry, tak je to určitě lepší volba. Na druhou stranu menší LG s tenkýma rámečkama se do ženské ruky hodí asi víc a výbavu má taky dobrou. Ideálně ji vzít někam do obchodu ať se na to mrkne a vybere co se jí bude víc líbit. :)

No a kdyby to mělo být překvapení, tak já osobně bych pro svou přítelkyni vzal spíš to LG, protože ze začátku se ji zdály hodně i 4" a tyhle "menší" rozdíly ve výkonu zas až tak neřeší. :) Kdybych vybíral pro sebe, tak beru Honora. Ale každému vyhovuje něco jiného.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět