Přidej se

3c vs Idol 2

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
Odpovědět
xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

3c vs Idol 2

Příspěvek od xondrax »

Zdarec,vypada to ,ze by muj Alcatel Fierce moh jit po roce do adopce k jinemu majiteli a mam dilema- Honor 3c nebo opet Alcatel tentokrat idol 2 mini S (u T Mob je doufam ze neblokovanej za 4300kc a vcera na jejich outletu byl dokonce za 3t...) ?
5" HD vs. 4.5" qHD , MTK vs. Qualcomm , 3G vs LTE , 2gb vs. 1gb ram ,150g vs 120g ...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 3c vs Idol 2

Příspěvek od mitsuu84 »

Já osobně bych zvolil Honora skrz větší displej,kterej je hodně kvalitní.Ale záleží zda chcceš menší displej nebo větší.A jak moc bys využíval NFC nebo LTE v případě Alcatelu,nebo dual sim v případě Honoru.Jinak co do výkonu na tom asi budou hodně podobně,Honor vede 2GB RAM.A kupodivu má Honor 3C i dobrou podporu ze strany výrobce.U Alcatelu by mohlo někomu vadit,že nejde sundávat zadní kryt a tudéž je baterie nevýměnitelná.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: 3c vs Idol 2

Příspěvek od xondrax »

Nevymenitelnou baterku mam uz ted na Fiercovi,NFC asi ee/na G510 jsem to mel k nicemu/dual sim bych byval vyuzil,kdybych si nepovysil tarif na neomezeno a tim padem "hodinova" oskarta sla do suplete.LTE neni spatna vybava-ted se plouzim na 2G /Fierce nema EU freqence/ a uz 3G bude fajn.Velikost mi neva ani jedna,sklo Alcatelu /netusim co tam Alcatel pouziva/ je senzacni -oleofobni a opravdu neposkrabatelny /viz rocni zkusenost s Fiercem v kapse klidne s klicema bez folie/
Pro 3c mluvi asi vetsi podpora customek ikdyz CM si proste na MTK neflashnu /na Fierca nebylo lautr nic,zaplat panbuh aspon za root/.No uvidim-treba mi Fierce zustane a tim se to rozlouskne :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 3c vs Idol 2

Příspěvek od mitsuu84 »

Já si na Honoru vystačil bud se stock a nebo lehce upravenou stock 4.4.2 KitKat a ani mi nějak custom nechyběly.Telefon šlapal na 101%,takže droid 4.4 má Huawei dobře odladěnej.Já používám 3G a pak to H+ když chytnu.Lte sem taky ještě nezkoušel,nemám kde a NFC furt nějak ani nevím k čemu pořádně je :D .Nemůžu hodnotit displej toho alcatelu,ale OGS displej na Honoru je fakt parádní,jak pozorovací uhly,tak podání barev atd.Asi jedno z velkých + toho modelu.Další plus je baterka,která drží dobře a i fotáky oba dělaj super fotky ostrý.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: 3c vs Idol 2

Příspěvek od xondrax »

prosim o zamknuti- dnes ocekavam Honor ...

Odpovědět