Přidej se

Výběr telefonu kolem 10k

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
Odpovědět
Pepa S.
Neregistrovaný uživatel

Výběr telefonu kolem 10k

Příspěvek od Pepa S. »

Zdravim potrebuju poradit co se tyka koupe telefonu.

Moje pozadavky jsou vykony hadware,podpora pam. karet,solidni fotak,LTE,vydrz baterie,kvalitni konstrukce a dobra podporad ze strany vyrobce,vetsi ROM vyhodou

zuzil jsem vyber na tyto kousky a muj favorit je Honor 7,ovsem libi se mi Mate S(skoda moc drahe) a Mate 7 a jsem zvedavej na Mate 8 a P9

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 64GB Osmium Black Dual SIM
LG G3 (D855) Shine Gold 32GB
Honor 7 Fantasy Silver Dual SIM
Lenovo VIBE Shot Pearl White Dual SIM
HUAWEI P8 Mystic Champagne



tyto nechci:
Samsung(plastak bez pametovek s hroznou nastavbou a milonem apek,mam nyni S4mini a dobra koupe ale posledni samung)
HTC(drahe pomer cena vykon a nemam zkusenost)
Sony(Drahe,pochybne IP,a nemam zkusenost)

Dekuji a hezky den

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Výběr telefonu kolem 10k

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Všechny ty modely, ze kterých vybíráš jsou ok. Jen já osobně bych dal přednost Honoru 7 před tou P8. Některé parametry má lepší a je za nižší cenu. Pro P8 zas hraje design. Jinak názor na Samsung máme podobný. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Výběr telefonu kolem 10k

Příspěvek od Návštěvník »

Muj favorit je taky ten honor 7, akorat skoda ze se u nas neprodava i jina jeho verze

-u Lenova se mi libi vzhled, hadware ujde a hlavne 32GB uloziste,kryt a pouzdro od vyrobce, ale zase horsi soft pro fotak a nachylne na skrabance a podobne
-P8 je pekna ale je drazsi a v necem horsi nez Honor
-Asus me docela zajma nema ho nekdo nebo neco k nemu?

akorat skoda ze nemam moznost si vybrane telefonu nekde vyzkouset tzv. mit je v ruce, mel sem jen P8 v jednom elektro jinak ostatni jsem nikde nevidel

Odpovědět