Přidej se

Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak se my bohužel podařilo utopit svůj Honor 3C4G. Byl jsem s ním nadmíru spokojen tak jsem ani nehledal nic nového takže netuším jak se teď tel. pohybují.
Můj favorit Huawei P9 lite.
Tak teď co by se mu mohlo podobat.
Moje nároky:
Kvalitní fotky.
Kvalitní GPS
LTE
ROM16GB
RAM 2GB
Koukal jsem na Honor 5X ale 5.5 palce se my zdá už hodně. Honor 5C bohužel zatím na trhu není.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Exp »

Za pěknou cenu se teď prodává P8 lite. Nároky splňuje, dobře vypadá a zbylo by ještě třeba na nějaký pouzdro nebo kartu. :) A nebo si rovnou počkat na tu P9 lite. To vypadá taky na výbornej kousek, i když trochu nad limit.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Mr.Oizo »

Exp díky za názor ale nakonec jsem neodolal a pořídil P9 lite za 6500 Kč z TS Bohemia. :D :D :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Exp »

Paráda, tak pak napiš nějaký první dojmy. :) Během dneška o něm založím nové téma v Huawei sekci.

EDIT: viewtopic.php?f=1&t=4973 ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

lukodlakcz
Neregistrovaný uživatel

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od lukodlakcz »

Ahoj, taky sháním mobil do 6k . Jaký by si mi doporučil ? Zatím se mi libí P8 lite a vodafone smart ultra 7

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak do P8 lite už bych nechodil už je to starší kousek. To radši 500 Kč přihodit a vzít P9 lite nebo se mrkni na Honor 7 lite je skoro totožný s P9 lite a za menší peníze.

lukodlakcz
Neregistrovaný uživatel

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od lukodlakcz »

Takže, který P9 LITE nebo Honor 7 lite

lukodlak
Příspěvky: 38
Registrován: 19. 4. 2014 21:07
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Kaktus

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od lukodlak »

tak jsem si objednal snad dobře z ochodu rg-mobily P9 lite
Veni,vidi ,vici
Přišel jsem,viděl jsem,zvítězil jsem

Gaius Julius Caesar 47.př.n.l

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od Mr.Oizo »

Pokud vybíráš jen mezi těmito dvěma tak za mě P9 Lite. Důvod: P9 má lepší displej (lepší barvy). Rám P9 je hliníkový kdežto Honor má pouze kovové záda. Honor nemá NFC a dle lidí taky fotky z Honoru nejsou tak dobré jako z P9.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr nového tel kolem 6000 Kč

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak uvažuju taky o koupi novýho želízka s cenou tak do 6-7 tis max. Koukal sem po Honoru 7 Lite i P9 Lite,ale od obou mě odradila absence OTG. Né že bych to používal často,ale sem tam se to hodí. Con říkáte třeba na Xiaomi Redmi 3,Redmi 3 Note nebo Redmi 4A? Všechny v global verzi s českým LTE. Xiaomi podporuje OTG a jako bonus mají i nfra porty. Jen zas docela nadávají na kvalitu zadního repráčku. Ted mám alcatela idola 3 se stereo repráčkama a sem rozmlsanej tím zvukem,i Xperia Z3 se stereo repráčkama se mi zdála že hraje nemastně,neslaně :D .Mimo Xiaomi mě zaujal i Oukitel K6000 Pro,kterej má i zvýšenou odolnost IP64 a cenovku do 5tis kč. Nebo nějaký tipy? Když shrnu požadavky tak dispej 4.8" až 5.5",RAM 2 GB už je v dnešní době klasika a interní pamět by mi nejvíc vyhovovala 32 GB+slot na sd karty.Dále musí umět český LTE pásma a nejlíp i podporovat OTG.Co do čtečky otisků prstů,potěšila by (rád bych vyzkoušel jak to funguje),ale není to priorita :) .A bodla by solidní výdrž baterky.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět