Přidej se

Androidí smartphone do 5k

Vybíráš nový mobil, příslušenství? Víc hlav, víc ví. :)
Odpovědět
ardon
Neregistrovaný uživatel

Androidí smartphone do 5k

Příspěvek od ardon »

Po prodeji vodafone krámu na díly se rozhlížím po novém telefonu. Vzhledem k tomu, že nabídka je obrovská, prosím o pomoc s výběrem.
-cena: čím nižší, tím lepší, ale jsem ochoten si připlatit. Horní hranice je 5k.
-velikost: čím menší, tím lepší. Jsem ochoten jít i do 5", ale musí mít tlačítko zpět na pravé straně, ideálně ještě nějaký mód, kdy se obrazovka zmenší pro ovládání jednou rukou, jako má Asus Zenphone
-potřebuji odlišit volajícího během profilu potichu (telefon jen na vibrace) a s minimálním odhalením telefonu (hledání si práce v práci ). Ideálně nějaké typy vibrací pro jistou skupinu čísel a pak pro zbytek, nebo číslo volajícího ukazující se na horním okraji displeje
-novější android, nemá cenu kupovat telefon s 4.4., když je venku 7
-možnost SD (mám 32GB microSDHC plnou hudby)
-rezervu ve vnitřním úložišti telefonu (má aplikační výbava je vskutku malá, ale telefon mám tak 3 roky, pokud neumře nebo tak ;-) )
-solidní foťák, blesk použitelný jako svítilna
-přesná GPS a kompas je nezbytnost protože rád keškuji. Glonass je příjemný bonus.
-vyměnitelná baterka by byla příjemný bonus
-a možnost rootu a custom rom taky
-naopak nekoupím žádný atypický krám typu vodafone whatever. Nedostupnost dílů a příslušenství...a jako servis britex. Never ever more!
-Huawei Y5 prosím neradit, nemá kompas a baterka mu mizí před očima
-Asus Zenfone2 ZE500CL neradit, padá na něm c:geo, a to dost.

Padlo mi do oka lenovo P1M, ale podle jedné recenze má špatnou GPS. Stejně tak acer z630, kdy v recenzi píšou že gps je k ničemu, pak zas že je ok..

Díky

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Androidí smartphone do 5k

Příspěvek od RaduzR »

Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Ardon
Příspěvky: 5
Registrován: 21. 10. 2016 14:39

Re: Androidí smartphone do 5k

Příspěvek od Ardon »

díky za radu, objednáno, snad nesklame

Odpovědět